На засіданні ректорату, яке відбулося 20 листопада 2017 року, розглядалися наступні питання:

  1. Декани факультетів доповіли про стан обліку виконання студентами денної форми навчання практичного модуля навчальних дисциплін та про готовність баз до проведення підсумкового тестового контролю. За їх словами, бали на паперових носіях і в електронній базі співпадають,   бази тестового контролю оновлені і здані у відділ моніторингу якості освіти. Проблем не виявлено.

  2. Про організацію виконання студентами денної форми навчання самостійної роботи доповів керівник відділу інформаційних технологій Василь Якуба. Він зазначив, що сесія для студентів денної форми навчання розпочнеться 28 листопада.Модульне середовище для студентів  буде доступне за 7 днів до початку сесії. Кінцевий термін здачі модульного середовища – 14 грудня. Самостійну роботу студенти мають здати до 30 грудня 2017 року.

  3. Головний бухгалтер університету Ольга Яременко надала інформацію про ліквідацію заборгованості студентами за надання освітянських послуг та проживання в гуртожитку. Боржники, які не сплатять за освітянські послуги не будуть допущені до складання сесії.

  4. Про підсумки участі у Міжнародній виставці «Освіта та кар’єра – День студента 2017» розповів Василь Якуба.  Виставка проходила протягом  16-18 листопада у Національному центрі ділового та культурного співробітництва «Український дім» (м. Київ). Виставку відкривали президент  НАПН України Василь Кремень, Надзвичайний та Повноважний посол Латвії в Україні пан Юріс Пойканс, Надзвичайний і Повноважний посол Французької Республіки в Україні пані Ізабель Дюмон, Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Кіпр в Україні пан Луїс Телемаху та інші запрошені гості.

Традиційно у виставці взяв участь і Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди. Представники Переяслав-Хмельницького вишу у презентації продемонстрували здобутки університету. Абітурієнти переконалися у високій якості викладання сучасних програм, професіоналізм викладачів, ознайомилися з досягненнями і перевагами освітнього закладу, отримали вичерпну інформацію щодо вступу для абітурієнтів.

За підсумками виставки Переяслав-Хмельницький педагогічний університет імені Григорія Сковороди здобув диплом Лауреата Гран-Прі у номінації «Інклюзивна освіта: рівні права, рівні можливості».

  1. Ірина Задоєнко доповіла про проведені санітарно-протиепідемічні заходи в університеті та гуртожитках, які направлені на запобігання виникненню і поширенню захворювань на менінгококову інфекцію.

Ольга Науменко