У вівторок, 22 червня 2021 року, відбудеться спільне засідання ректорату та Вченої ради • Університет Григорія Сковороди в Переяславі

Університет Григорія Сковороди в Переяславі > Публікації > Анонси > У вівторок, 22 червня 2021 року, відбудеться спільне засідання ректорату та Вченої ради

У вівторок, 22 червня 2021 року о 10:00, відбудеться засідання ректорату та Вченої ради університету, заплановане у очному форматі з використанням засобів індивідуального захисту та дотриманням соціальної дистанції в конференц-залі імені Василя Сухомлинського (каб. № 205, корпус № 2).

Ознайомитись із порядком денним можна у документі, прикріпленому нижче.

Порядок денний 22.06.2021 р.

Відділ PR-технологій та зв’язків з громадськістю

Прес-служба університету

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на порталі, дозволяється за умови посилання на phdpu.edu.ua. При копіюванні матеріалів порталу для інтернет-видань обов’язковим є пряме та відкрите для пошукових систем гіперпосилання в першому абзаці на цитовану статтю або новину.

ПРОФІЛІ ВИКЛАДАЧІВ

ОСТАННІ ПУБЛІКАЦІЇ

Хай вам повсякчас посміхається доля, дорогі іменинники другої половини липня
31.07.2021
«Найважча частина роботи – зважитися приступити до неї» – наважтеся прямо зараз і перегляньте нашу добірку вакансій
29.07.2021
Національний олімпійський комітет повідомив склад збірної України на Олімпійські ігри 2020. Хто з сковородинівців виступить у Токіо?
21.07.2021