МОН України винесло на громадське обговорення проєкт нової редакції «Положення про акредитацію освітніх програм…» - зауваження та пропозиції прийматимуть до 20 травня • Університет Григорія Сковороди в Переяславі

Університет Григорія Сковороди в Переяславі > Публікації > Освіта і наука > МОН України винесло на громадське обговорення проєкт нової редакції «Положення про акредитацію освітніх програм…» – зауваження та пропозиції прийматимуть до 20 травня

Наприкінці квітня на громадське обговорення української освітньої спільноти було запропоновано проєкт нової редакції «Положення про акредитацію освітніх програм, за якими здійснюється підготовка здобувачів вищої освіти», підготовленого Національним агентством із забезпечення якості вищої освіти, та проєкт відповідного наказу – повідомляє сайт МОН.

Нова редакція Положення розроблена з метою удосконалення порядку проведення акредитації освітніх програм, за якими здійснюється підготовка здобувачів вищої освіти, зокрема приведення її правового регулювання у відповідність до Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо вдосконалення освітньої діяльності у сфері вищої освіти» від 18 грудня 2019 р. № 392-ІХ, а також на виконання Рекомендацій слухань у Комітеті Верховної Ради України з питань освіти, науки та інновацій на тему: «Рік акредитації освітніх програм за новою процедурою: підсумки, проблеми, перспективи» (11 березня 2021 р.), затверджених рішенням Комітету Верховної Ради України з питань освіти, науки та інновацій від 7 квітня 2021 р.

Зауваження та пропозиції пропонується надсилати у формі порівняльної таблиці до 20 травня 2021 року на електронну адресу державного експерта експертної групи з питань вищої освіти та освіти дорослих директорату фахової передвищої, вищої освіти Марини Мруги – mruga@mon.gov.ua .

За матеріалами сайту МОН України

ПРОФІЛІ ВИКЛАДАЧІВ

ОСТАННІ ПУБЛІКАЦІЇ

«Сучасна українська історіографія: тенденції, проекти, ризики»: у п’ятницю в університеті відбудеться теоретико-методологічний семінар від науковців з Інституту історії України НАН України