Повідомляємо про дати зустрічей з експертною групою щодо акредитації ОНП Психологія на платформі Zoom • Університет Григорія Сковороди в Переяславі

Університет Григорія Сковороди в Переяславі > Публікації > Анонси > Повідомляємо про дати зустрічей з експертною групою щодо акредитації ОНП Психологія на платформі Zoom

Зустріч з експертами

Протягом 28-30 квітня 2021 року в Університеті Григорія Сковороди в Переяславі буде проходити акредитація ОНП Психологія.

Надаємо Вам необхідні лінки для зустрічей в рамках акредитаційного візиту та запрошуємо усіх залучених до проведення дистанційної акредитації а також усіх охочих осіб.

Відкрита зустріч: 38819 ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди», ОНП Психологія

Час: 29 квітня 2021 року о 14:30-15:10. Підключитись до конференції Zoom натисніть тут.

Ідентифікатор конференції: 730 3483 5775

Код доступу: 2020

Усі бажаючі запрошуються на відкриту зустріч з експертною групою на платформі Zoom за відповідним лінком.

Відділ PR-технологій та зв’язків з громадськістю

Прес-служба університету

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на порталі, дозволяється за умови посилання на phdpu.edu.ua. При копіюванні матеріалів порталу для інтернет-видань обов’язковим є пряме та відкрите для пошукових систем гіперпосилання в першому абзаці на цитовану статтю або новину.

ПРОФІЛІ ВИКЛАДАЧІВ

ОСТАННІ ПУБЛІКАЦІЇ

Кабінет Міністрів України затвердив положення щодо реєстру кваліфікацій
17.06.2021