Віктор Коцур долучився до нагородження відомих видавців та вчених-краєзнавців з нагоди Дня пам’яток історії та культури – НСКУ • Університет Григорія Сковороди в Переяславі

Університет Григорія Сковороди в Переяславі > Публікації > Новини > Віктор Коцур долучився до нагородження відомих видавців та вчених-краєзнавців з нагоди Дня пам’яток історії та культури – НСКУ

Щорічно 18 квітня в Україні відзначається День пам’яток історії та культури – у Міжнародний день пам’яток і визначних місць. Із нагоди цього свята голова Національної спілки краєзнавців України, член-кореспондент НАН України Олександр Реєнт і заступник голови, ректор Університету Григорія Сковороди в Переяславі, академік НАПН України Віктор Коцур провели зустріч у вузькому колі із керівниками видавничого дому «АДЕФ-Україна» Аллою Істоміною та Ігорем Шпаком, а також директором Міжнародного інституту афонської спадщини Сергієм Шумилом – повідомляє прес-служба Національної спілки краєзнавців України.

Під час розмови присутні підтвердили наміри співпрацювати у культурній, видавничій та науково-просвітницькій сферах, про які було попередньо домовлено під час презентації виготовленого зусиллями видавничого дому «АДЕФ-Україна» факсимільного видання Пересопницького Євангелія, яке відбулося в нашому Університеті ще взимку – 5 лютого 2021 року.

Було заплановано реалізувати кілька проектів, важливих для розвитку і популяризації краєзнавчого руху, репрезентації практичних напрацювань для широкого загалу.

Враховуючи значний внесок у розвиток краєзнавчого руху, збереження національної історико-культурної спадщини та природних скарбів України голова НСКУ, член-кореспондент НАН України Олександр Реєнт разом з Віктором Петровичем, відповідно до рішення Президії НСКУ, урочисто вручили найвищі персональні відзнаки Спілки – «Почесний краєзнавець України»: директорці  підприємства «Видавничий дім «АДЕФ-Україна»», кандидату історичних наук, доценту Аллі Істоміній; відомому видавцю і науковцю, автору кількох книг, присвячених знаковим українським особистостям Ігорю Шпаку; директору Міжнародного інституту афонської спадщини, заслуженому діячу культури України, кандидату історичних наук Сергію Шумилу та прес-секретарю НСКУ, старшому науковому співробітнику Інституту історії України НАН України, кандидату історичних наук Володимиру Мильку.

Університет імені Григорія Сковороди долучається до привітань Спілки нагородженим та висловлює свою щиру вдячність за плідну співпрацю. Нехай спільні зусилля приведуть до закономірних та вдалих результатів у краєзнавчому напрямку!

Відділ PR-технологій та зв’язків з громадськістю

Прес-служба університету

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на порталі, дозволяється за умови посилання на phdpu.edu.ua. При копіюванні матеріалів порталу для інтернет-видань обов’язковим є пряме та відкрите для пошукових систем гіперпосилання в першому абзаці на цитовану статтю або новину.

ПРОФІЛІ ВИКЛАДАЧІВ

ОСТАННІ ПУБЛІКАЦІЇ

Кабінет Міністрів України затвердив положення щодо реєстру кваліфікацій
17.06.2021