Ганна Ляч бере участь у міжуніверситетському конкурсі талантів. Їй необхідна наша підтримка • Університет Григорія Сковороди в Переяславі

Ганна Ляч бере участь у міжуніверситетському конкурсі талантів. Їй необхідна наша підтримка

Університет Григорія Сковороди в Переяславі > Публікації > Новини > Ганна Ляч бере участь у міжуніверситетському конкурсі талантів. Їй необхідна наша підтримка

Відучора й до 21 квітня 2021 року на платформі Департаменту культурно-масової роботи Хмельницького університету управління та права імені Леоніда Юзькова в Instagram відбувається масштабний конкурс талантів, де серед інших зважила продемонструвати свій талант і одна з учасниць університетської вокальній студії «Golden Voice», студентка факультету педагогічної освіти, менеджменту і мистецтва Ганна Ляч. Хто ж переможе серед 13 учасників конкурсу вирішують глядачі, і саме від нас залежить, чи отримає перемогу наша Ганна та, звісно ж, Університет Григорія Сковороди в Переяславі.

Задля участі Ганна обрала для виконання англомовну композицію «I see red» виступ можна переглянути, підтримати лайком та коментарем тут:

https://www.instagram.com/p/CN2xb8rFn4u/

Водночас, аби підтримати Ганну не достатньо лише перегляду чи вподобайки – усім хто зважить за необхідне підтримати творчу сковородинівку слід заповнити цю гугл-форму вказавши необхідні контактні дані та, в крайньому віконечку, неодмінно вписати цифру «7» – саме під цим номером на перемогу претендує Ганна.

Поспішайте, адже підведення підсумків анонсовано на завтра – 21 квітня 2021 року. У часи пандемії нам так бракує перемог і гарних новин, тому ж давайте спільно підтримаємо своїх і подаруємо зайвий привід для гордості за рідний університет та його здобувачів!

Відділ PR-технологій та зв’язків з громадськістю

Прес-служба університету

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на порталі, дозволяється за умови посилання на phdpu.edu.ua. При копіюванні матеріалів порталу для інтернет-видань обов’язковим є пряме та відкрите для пошукових систем гіперпосилання в першому абзаці на цитовану статтю або новину.

ПРОФІЛІ ВИКЛАДАЧІВ

ОСТАННІ ПУБЛІКАЦІЇ

Кабінет Міністрів України затвердив положення щодо реєстру кваліфікацій
17.06.2021
У вівторок, 22 червня 2021 року, відбудеться спільне засідання ректорату та Вченої ради
17.06.2021
Міжнародна тенісна академія шукає охочих стати вихователями на літній сезон відпочинку
15.06.2021
Перейти до вмісту