У понеділок, 19 квітня 2021 року, відбудеться засідання ректорату • Університет Григорія Сковороди в Переяславі
Університет Григорія Сковороди в Переяславі > Публікації > Анонси > У понеділок, 19 квітня 2021 року, відбудеться засідання ректорату

У понеділок, 19 квітня 2021 року о 10:00, відбудеться засідання ректорату університету, заплановане у онлайн форматі за допомогою платформи Microsoft Teams.

Лінк на засідання: https://cutt.ly/Xvh0o2t.

Ознайомитись із порядком денним можна у документі, прикріпленому нижче.

Порядок денний 19.04.2021 р.

Відділ PR-технологій та зв’язків з громадськістю

Прес-служба університету

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на порталі, дозволяється за умови посилання на phdpu.edu.ua. При копіюванні матеріалів порталу для інтернет-видань обов’язковим є пряме та відкрите для пошукових систем гіперпосилання в першому абзаці на цитовану статтю або новину.

ПРОФІЛІ ВИКЛАДАЧІВ

ОСТАННІ ПУБЛІКАЦІЇ

Кабінет Міністрів України затвердив положення щодо реєстру кваліфікацій
17.06.2021