Клуб випускників університету: завтра спілкуємося з радіоведучим Олександром Скрипченком • Університет Григорія Сковороди в Переяславі
Університет Григорія Сковороди в Переяславі > Публікації > Анонси > Клуб випускників університету: завтра спілкуємося з радіоведучим Олександром Скрипченком

У 2019 році в Університеті Григорія Сковороди в Переяславі за ініціативи Відділу PR-технологій та зв’язків з громадськістю та Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів і молодих вчених університету було започатковано новий партнерський проект «Клуб випускників університету», що поставив собі за мету познайомити студентів та науково-педагогічну еліту університету і містян із цікавими випускниками нашої альма-матер, що досягли високих професійних та особистих висот, і, нині, повертаються на гостину до рідної альма-матер аби поділитись своїм досвідом із сучасним покоління сковородинівців та продемонструвати своїм наставникам, що посіяне ними, у студентські душі, зерно проросло, і поширює добру професійну славу про свій навчальний заклад по всій Україні, на теренах всього світу. На прикрість, у зв’язку з пандемією, життєплин проєкту було призупинено, проте на екваторі весни 2021 року ніщо не завадить нам знову, хоч і дистанційно, зустрітися з одним із успішних випускників нашого університету.

Уже завтра, 14 квітня 2021 року о 14:00 на платформі Microsoft Teams відбудеться зустріч з випускником нашого університету, впізнаваним радіоведучим, автором проєкту «Люди справи» на «Радіо Марія» та бренд-войсом телеканалу «Київ» Олександром Скрипченком.

Протягом години зустрічі Олександр розповість про свій життєвий та професійний шлях та поділиться з усіма охочими своїми роздумами щодо освіти, кар’єри та успіху, розповість про закулісну магію українських радіостанцій та телебачення й неодмінно дасть відповіді на ваші численні питання.

Початок зустрічі анонсовано на 14:00 на платформі Microsoft Teams – ми чекаємо на Вас!

Відділ PR-технологій та зв’язків з громадськістю

Прес-служба університету

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на порталі, дозволяється за умови посилання на phdpu.edu.ua. При копіюванні матеріалів порталу для інтернет-видань обов’язковим є пряме та відкрите для пошукових систем гіперпосилання в першому абзаці на цитовану статтю або новину.

ПРОФІЛІ ВИКЛАДАЧІВ

ОСТАННІ ПУБЛІКАЦІЇ

Хай вам повсякчас посміхається доля, дорогі іменинники другої половини липня
31.07.2021
«Найважча частина роботи – зважитися приступити до неї» – наважтеся прямо зараз і перегляньте нашу добірку вакансій
29.07.2021
Національний олімпійський комітет повідомив склад збірної України на Олімпійські ігри 2020. Хто з сковородинівців виступить у Токіо?
21.07.2021
Перейти до вмісту