У вівторок, 13 квітня 2021 року, відбудеться засідання ректорату • Університет Григорія Сковороди в Переяславі
Університет Григорія Сковороди в Переяславі > Публікації > Анонси > У вівторок, 13 квітня 2021 року, відбудеться засідання ректорату

У вівторок, 13 квітня 2021 року о 10:00, відбудеться засідання ректорату університету, заплановане у онлайн форматі за допомогою платформи Microsoft Teams.

Лінк на засідання: https://cutt.ly/Pc5Txmv.

Ознайомитись із порядком денним можна у документі, прикріпленому нижче.

Порядок денний 13.04.2021 р.

Відділ PR-технологій та зв’язків з громадськістю

Прес-служба університету

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на порталі, дозволяється за умови посилання на phdpu.edu.ua. При копіюванні матеріалів порталу для інтернет-видань обов’язковим є пряме та відкрите для пошукових систем гіперпосилання в першому абзаці на цитовану статтю або новину.

ПРОФІЛІ ВИКЛАДАЧІВ

ОСТАННІ ПУБЛІКАЦІЇ

Академічні стипендії імені Героїв Небесної Сотні – хто може претендувати і як здійснюватиметься відбір серед сковородинівців?
06.05.2021
«Дивіться ширше на те, що вас оточує»: Андрій Длігач розповів про зміни у світі в найближчому майбутньому
05.05.2021
Наша колега Алла Шатковська розпочинає боротьбу з раком. Вона потребує нашої допомоги.
05.05.2021