Сьогодні оприлюднено підсумкову відомість рецензування студентських робіт ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт у 2020/2021 н. р. зі спеціальності «Історія і археологія» • Університет Григорія Сковороди в Переяславі

Сьогодні оприлюднено підсумкову відомість рецензування студентських робіт ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт у 2020/2021 н. р. зі спеціальності «Історія і археологія»

Університет Григорія Сковороди в Переяславі > Публікації > Конкурс > Сьогодні оприлюднено підсумкову відомість рецензування студентських робіт ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт у 2020/2021 н. р. зі спеціальності «Історія і археологія»

Після трьохрічної перерви в університеті відбудеться ІІ тур Всеукраїнського конкурсу наукових робіт зі спеціальності «Історія і археологія». Сьогодні, 29 березня 2020, галузевою конкурсною комісією оприлюднено підсумкову відомість рецензування студентських робіт  ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт у 2020/2021 н. р. зі спеціальності «Історія і археологія».

Усього на розгляд галузевої конкурсної комісії надійшло 100 робіт, серед яких було обрано 25 потенційних учасників підсумкової науково-практичної конференції – їхні прізвища в таблиці виділено «жовтим» кольором.

Підсумкова науково-практична конференція Конкурсу в онлайн-форматі (на платформі Microsoft Teams) відбудеться 14 квітня 2021 р. Поза тим, пробне підключення учасників конференції буде проведено 12 квітня 2021 р. – час його проведення та посилання задля доступу буде розіслано учасникам найближчим часом.

Підсумкова відомість рецензування студентських робіт

п/п

НАЗВА ЗВО (ПРОФІЛЬНІ)

ПІБ конкурсанта

Шифр роботи

Рецензії

Середній бал

1

2

1

Бердянський державний педагогічний
університет

Капустенко
Юлія Віталіївна

Радянський анекдот

48

56

52

2

Вінницький державний педагогічний
університет імені Михайла Коцюбинського

Машевська
Аріна Андріївна

Масовий терор

88

68

78

3

Волинський національний університет
ім.
Лесі
Українки

Мажар
Роман Михайлович

Жереб кинуто

48

47

47,5

4

 

Глухівський національний педагогічний університет ім. Олександра Довженка

 

Бурда Ірина Олегівна

WITCH

 

60

70

65

Колієнко Анжеліка Анатоліївна

СHERNIHIV 1943

90

72

81

5

Горлівський інститут іноземних мов

Бєлий Євгеній Сергійович

Городцов. Археологія

50

60

55

6

ДВНЗ «ПереяславХмельницький
ДПУ
імені Григорія Сковороди»

Мележик
Світлана Григорівна

Еau de Cologne

74

69

71,5

7

ДВНЗ Прикарпатський національний
університет імені Василя Стефаника

Бойда Андрій Васильович

Провісник реформ

63

63

63

Демків Марія Василівна

Лондонський міст

37

60

48,5

Гресько Андрій Михайлович

Вірою, працею

60

56

58

8

ДВНЗ «Ужгородський національний університет»

Тернинко Ольга-Поліна Михайлівна

Стародавня Індія

42

28

35

9

Дніпровський
національний університет імені Олеся Гончара

Захарова
Лідія Василівна

Навчаючи-навчаємося

0

Шелест
Анастасія Ігорівна

Imago occidentum

65

65

65

Сільванович
Сергій Борисович

V3

64

67

65,5

10

Донецький національний університет ім. Василя Стуса

Драчук Юлія Олександрівна

Memoirs

70

54

62

Ткач
Олена Олександрівна

Bad woman

62

52

57

11

Дрогобицький державний педагогічний
університет імені Івана Франка

Ющишин
Мирослав Ігорович

Дубина
Марина Миколаївна

Drohobych schooling

60

50

55

Паньків Богдан Ігорович

Краєзнавець

69

69

69

Драчевич Тарас Олександрович

Юрчишин Назарій Ігорович

Drohobych salt

57

56

56,5

12

Житомирський державний університет ім. Івана Франка

Прокудін Володимир Олегович

Добрий господар

 

0

Комаренко Марія Михайлівна

Шовковий шлях

58

57

57,5

13

ЗВО «Український
католицький університет
»

Макарчук
Олександра Вікторівна

ІСТ17022021

62

68

65

14

Ізмаїльський державний гуманітарний університет

Маркова Ганна Дмитрівна

Здивувати-перемогти

61

61

61

15

КамянецьПодільський
національн
ий університет ім. Івана Огієнка

Сльозкін
Максим Олександрович

Jewish quaestio

72

63

67,5

Злотін
Юрій Олегович

Lapis antiquus

68

62

65

Філіпчук
Богдан Олександрович

Marine
landings

41

40

40,5

16

Київський університет імені Бориса
Грінченка

Ковалець
Ольга Русланівна

Кониський

0

0

Глушко Марина Олександрівна

Китаянка

63

58

60,5

Іщенко Поліна Олександрівна

Іслам

54

58

56

17

Криворізький державний педагогічний університет

Кірєєв Олег Ігорович

Іду на Ви

60

24

42

Корнієнко Сергій Сергійович

Memoriam ex animo

25

16

20,5

18

Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

Верховод Ігор Вікторович

Les belges

47

41

44

Сикало Анастасія Валентинівна

Provincial nobility

61

71

66

Гончаров Максим Віталійович

Ferrum Eryx

55

56

55,5

19

Львівський національний університет імені Івана Франка

Букрій Марія Володимирівна

Руські конфлікти

56

56

56

Пугач Дмитро Богданович

Рудки

70

73

71,5

20

Маріупольський державний університет

Моргун Анастасія Андріївна

Archeology

53

31

42

21

Мелітопольський державний педагогічний університет

Оліфер Владислав Сергійович

Завод

70

70

70

Волобуєв Микита Ігорович

Gorilka

39

60

49,5

Младьонов Ілля Миколайович

Perebudova

51

64

57,5

22

Миколаївський національний університет
ім.
В. О. Сухомлинського

Нейсало
Сергій Олександрович

Історична наука

40

32

36

23

Національний педагогічний університет
ім. М.
 П. Драгоманова

Яретик
Микола Миколайович

Kobzar

0

Карабардін
Андрій Валерійович

Trident

50

72

61

Нєгін Костянтин Сергійович

ГІАТУС

56

50

53

24

Національний університет Києво-Могилянська академія

Ящук Євген Романович

Східне питання

60

40

55

Довгань Світлана
Сергіївна

Objective enemy

70

70

70

Якусик Тетяна Михайлівна

1859

56

60

58

25

Національний університет «Острозька
академія»

Малафійчук
Ірина Валеріївна

Terra Uniate

0

27

Національний університет
«Чернігівський колегіум»

Рижова
Олександра Віталіївна

Марійний культ

 

0

28

Ніжинський державний університет ім. Миколи Гоголя

Карпенко Анна Анатоліївна

ГончарОк

 

62

60

61

Чаплай Сергій Олександрович

Raisa

53

47

50

29

Поліський національний університет

Пилипович Микола Михайлович

Пилип-голодомор

0

30

Полтавський національний університет ім. В. Г. Короленка

Зуй Анастасія Вікторівна

Ptaha

 

0

31

 

Сумський державний педагогічний
університет ім.
А. С. Макаренка

 

Свиридов
Андрій Дмитрович

Ab  ovo

38

53

45,5

Гура Єгор Романович

ВМС США

60

49

54,5

Осадчий Дмитро Юрійович

Praetorian

30

60

45

32

Сумський державний університет

Мельник
Михайло Володимирович

Храм душі

0

0

Слюсарева
Євгенія Олексіївна

Martin Eden

0

Курінной
Олександр Станіславович

Пласт

68

94

81

33

Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля

Хворов Сергій Олександрович

Джерело

58

40

49

34

Таврійський національний університет ім. В. І. Вернадського

Липко Ілля Олексійович

Пошук істини

 

42

46

44

35

Тернопільський національний педагогічний університет ім. Володимира
Гнатюка

Удич Маряна Олегівна

Жіноча доля

0

36

Українська інженерно-педагогічна
академія

Гомела
Олексій Анатолійович

Soror philosophiae

47

59

53

Москвін
Микита Вячеславович

Некоронований король

39

35

37

37

Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини

Присяжнюк Юлія Анатоліївна

Зигзаг долі

63

62

62,5

38

Харківський національний педагогічий
університет ім. Г
. С. Сковороди

Топчій
Даніїл Сергійович

Борітеся-поборете

61

39

50

Матей Юлія Федорівна

Invictus maneo

50

58

54

39

Херсонський державний університет

Лисенко Дмитро Миколайович

Комнезами

42

27

34,5

Заднєпряний Сергій Сергійович

Ісідор

45

44

44,5

39

Черкаський національний університет ім. Богдана Хмельницького

Попов Максим Максимович

Long Line

 

60

17

38,5

40

Чернівецький національний університет ім. Юрія Федьковича

 

 

 

Захарчук Марія Танасіївна

A posteriori

0

Малованюк Джастіна Михайлівна

Чернівці

0

Левкун Ірина Ярославівна

Natun

0

Салиго Марина Володимирівна

Panda 98

61

51

56

41

Чорноморський національний університет
імені Петра Могили

Горохов Владислав Вадимович

Ochakiv

0

Захарченко Максим Геннадійович

Rim_Vizantya

49

61

55

42

Центральноукраїнський державний
педагогічний університет імені Володимира Винниченка

Жабко
Владислав Іванович

Lemko

60

65

62,5

Підлипна
Богдана Сергіївна

Litva-Ukraine

0

0

0

Шаповалова
Аліна Юріївна

Womens movement

0

0

0

 

п/п

НАЗВА ЗВО (НЕПРОФІЛЬНІ)

ПІБ конкурсанта

Шифр роботи

Рецензії

Середній бал

1

2

1

Вінницький національний аграрний університет

Самойленко Богдан Миколайович

Nations

54

52

53

2

Миколаївський національний аграрний університет

Крикіна Вікторія Віталіївна

Становлення кордонів

0

0

0

Анікеєнко Аліна Русланівна

Друга світова війна

27

43

35

Чепурний Роман Володимирович

Козацькі розвідники

37

41

39

Винник Леонід В’ячеславович

Україна у складі СРСР

0

0

0

3

Національний авіаційний університет

Бабенко Владислав Андрійович

Правозахисний рух

66

60

63

4

Національна академія Державної прикордонної служби
України імені Богдана Хмельницького

Авзалова
Дарія Олексіївна

ДА 312

0

0

0

5

Національна
академія Національної гвардії України

Субота Євген Іванович

Світанок

0

0

0

6

Національний
університет «Запорізька політехніка»

Бєляєв
Євген Вікторович

Антарес

28

55

41,5

Колядюк
Юлія Андріївна

Виклик

0

0

7

Національний університет харчових технологій

Юрчук Дар’я Сергіївна

Шляхами історії

0

0

0

Чаплик Аліна Миколаївна

Наш край

25

0

12,5

8

Національний
університет цивільного захисту України

Губанова
Аліна Сергіївна

Рух дисидентів

0

0

0

Орлова
Ангеліна Олександрівна

Пошта

25

48

36,5

9

Національний
університет біоресурсів і природокористування України

Закоморна
Анастасія Ігорівна

Роль преси

0

0

0

10

Одеський
національн
ий морський університет

Равлюк
Ілля Володимирович

tovаristvo

0

0

0

11

Одеський
національний політехнічний університет

Стрижко Микита Сергійович

Нестор Махно

3

10

6,5

12

Сумський національний аграрний університет

Сафонова Тетяна Олександрівна

Britain

72

61

66,5

13

Український державний університет залізничного
транспорту

Ляшенко Вадим Михайлович

Нерішучий крейсер

59

57

58

14

Харківський національний університет радіоелектроніки

Коба Юлія Юріївна

Майдан

54

59

56,5

 

Рейтинговий список

№ п/п

Назва ЗВО

ПІБ конкурсанта

Шифр роботи

Рецензія 1

Рецензія 2

Середній бал

1

Сумський
державний університет

Курінной
Олександр Станіславович

Пласт

68

94

81

2

Глухівський національний педагогічний університет ім. Олександра Довженка

Колієнко Анжеліка Анатоліївна

СHERNIHIV 1943

90

72

81

3

Вінницький
державний педагогічний університет імені Михайла Коцюбинського

Машевська
Аріна Андріївна

Масовий
терор

88

68

78

4

ДВНЗ «ПереяславХмельницький
ДПУ
імені Григорія Сковороди»

Мележик
Світлана Григорівна

Еau
de Cologne

74

69

71,5

5

Львівський національний університет імені Івана Франка

Пугач Дмитро Богданович

Рудки

70

73

71,5

6

Мелітопольський державний педагогічний університет

Оліфер Владислав Сергійович

Завод

70

70

70

7

Національний університет Києво-Могилянська академія

Довгань Світлана Сергіївна

Objective enemy

70

70

70

8

Дрогобицький
державний педагогічний університет імені Івана Франка

Паньків Богдан Ігорович

Краєзнавець

69

69

69

9

КамянецьПодільський
національн
ий університет ім. Івана Огієнка

Сльозкін
Максим Олександрович

Jewish
quaestio

72

63

67,5

10

Сумський національний аграрний університет

Сафонова Тетяна Олександрівна

Britain

72

61

66,5

11

Луганський національний університет імені Тараса
Шевченка

Сикало Анастасія Валентинівна

Provincial nobility

61

71

66

12

Дніпровський
національний університет імені Олеся Гончара

Сільванович
Сергій Борисович

V3

64

67

65,5

13

Глухівський національний педагогічний університет ім.
Олександра Довженка

Бурда Ірина Олегівна

WITCH

 

60

70

65

14

Дніпровський
національний університет імені Олеся Гончара

Шелест
Анастасія Ігорівна

Imago
occidentum

65

65

65

15

ЗВО «Український католицький університет»

Макарчук
Олександра Вікторівна

ІСТ17022021

62

68

65

16

КамянецьПодільський
національн
ий університет ім. Івана Огієнка

Злотін Юрій
Олегович

Lapis
antiquus

68

62

65

17

ДВНЗ
Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника

Бойда Андрій Васильович

Провісник реформ

63

63

63

18

Національний авіаційний університет

Бабенко Владислав Андрійович

Правозахисний рух

66

60

63

19

Уманський державний педагогічний університет імені
Павла Тичини

Присяжнюк Юлія Анатоліївна

Зигзаг долі

63

62

62,5

20

Центральноукраїнський
державний педагогічний університет імені Володимира Винниченка

Жабко
Владислав Іванович

Lemko

60

65

62,5

21

Донецький національний університет ім. Василя Стуса

Драчук Юлія Олександрівна

Memoirs

70

54

62

22

Ізмаїльський державний гуманітарний університет

Маркова Ганна Дмитрівна

Здивувати-перемогти

61

61

61

23

Національний
педагогічний університет ім. М.
 П. Драгоманова

Карабардін
Андрій Валерійович

Trident

50

72

61

24

Ніжинський державний університет ім. Миколи Гоголя

Карпенко Анна Анатоліївна

ГончарОк

 

62

60

61

25

Київський
університет імені Бориса Грінченка

Глушко Марина Олександрівна

Китаянка

63

58

60,5

Інформацію надано галузевою конкурсною комісією конкурсу

ПРОФІЛІ ВИКЛАДАЧІВ

ОСТАННІ ПУБЛІКАЦІЇ

Кабінет Міністрів України затвердив положення щодо реєстру кваліфікацій
17.06.2021
У вівторок, 22 червня 2021 року, відбудеться спільне засідання ректорату та Вченої ради
17.06.2021
Міжнародна тенісна академія шукає охочих стати вихователями на літній сезон відпочинку
15.06.2021
Перейти до вмісту