«Всесвітні студії»: грантова програма для майбутніх магістрантів, які мріють про навчання в Кембриджі і не лише • Університет Григорія Сковороди в Переяславі

«Всесвітні студії»: грантова програма для майбутніх магістрантів, які мріють про навчання в Кембриджі і не лише

Університет Григорія Сковороди в Переяславі > Публікації > Можливості > «Всесвітні студії»: грантова програма для майбутніх магістрантів, які мріють про навчання в Кембриджі і не лише

Стипендіальна програма «Всесвітні студії» від Фонду Віктора Пінчука ще з 2010 року є впізнаваною серед освітньої спільноти нашої Батьківщини та надає можливість найкращим та найталановитішим здобувачам вищої освіти з України отримати освіту світового рівня та використати отриманні знання на користь нашої країни у 200 кращих університетах світу. Прийом документів у 2021 триватиме на сайті програми до 15 травняінформує Освіта.ua.

Метою грантової програми є формування групи професіоналів, здатних стати рушійною силою перетворень в Україні. Найбільше шансів на перемогу в конкурсі мають апліканти, які планують навчання в особливо важливих для розвитку України галузях: аграрні науки, альтернативна енергетика, державне управління, інженерія та технології, публічне право, екологія й охорона навколишнього середовища.

Поза тим, фонд може розглядати заявки для отримання гранту в інших галузях, проте потенційні кандидати мають представити обґрунтування доцільності підтримки навчання за обраною спеціальністю.

Які вимоги? Обов’язковою вимогою Фонду Віктора Пінчука до всіх отримувачів грантів є зобов’язання, по завершенню навчання за кордоном, повернутися в Україну для роботи за фахом протягом, щонайменше, 5 років.

Потенційні апліканти програми «Всесвітні студії» мають на момент вступу бути громадянами України віком до 35 років, мати ступінь бакалавра, або вище, за фахом, що вимагається обраним закордонним університетом та магістерською програмою даного університету і бути зарахованими (з документальним підтвердженням) до складу студентів обраної магістерської програми закордонного університету та готовими почати навчання восени 2021 року.

Крім того, аплікантам необхідно мати чіткий план застосування отриманих знань та навичок в Україні та мати твердий намір працювати в Україні за отриманим фахом.

Грантове забезпечення від Фонду Віктора Пінчука отримають найуспішніші кандидати, відібрані спеціальним незалежним журі в ході відкритого загальнонаціонального конкурсу. Потенційні кандидати мають бути зараховані на обрану магістерську програму та представити журі «Всесвітніх студій» своє бачення щодо застосування отриманих знань після повернення в Україну.

Гранти від Фонду передусім покриватимуть витрати на оплату навчання в університеті, підручники та медичне страхування. Розмір гранту буде встановлюватись окремо для кожного випадку, зважаючи на потреби та досягнення студента.

Більшість грантів покриватиме до 60% всієї необхідної суми, але не більше 50 тисяч доларів США за весь навчальний період, який може складати 1-2 роки. Студенти мають профінансувати решту витрат власним коштом або отримати додаткову стипендію. Приміром, апліканти, які вступили до Кембриджського університету, на правовий факультет Пітсбургського університету, на аграрний факультет Єврейського університету міста Єрусалим або на факультет політичних наук Університету Йорку матимуть змогу отримати решту коштів на навчання від благодійних фондів, що підтримують ці навчальні заклади. Це можливо завдяки угодам щодо спільного фінансування навчання студентів у рамках програми «Всесвітні студії», укладених Фондом Віктора Пінчука з цими університетами.

Стипендіальна програма «Всесвітні студії» – це перша приватна вітчизняна програма, яка пропонує молодим українцям системний доступ до кращих університетів світу, незважаючи на їх фінансові можливості. Беріть від життя, усе що воно вам дає, і реалізовуйте його на благо своєї Батьківщини!

                                                             

     За матеріалами «Освіта.ua»

ПРОФІЛІ ВИКЛАДАЧІВ

ОСТАННІ ПУБЛІКАЦІЇ

МОН розробило вимоги до міждисциплінарних освітніх (наукових) програм вищої освіти. У чому їх суть?
14.04.2021
Клуб випускників університету: завтра спілкуємося з радіоведучим Олександром Скрипченком
13.04.2021
У вівторок, 13 квітня 2021 року, відбудеться засідання ректорату
12.04.2021
Перейти до вмісту