У вівторок, 6 квітня 2021 року, відбудеться спільне засідання ректорату та Вченої ради • Університет Григорія Сковороди в Переяславі

Університет Григорія Сковороди в Переяславі > Публікації > Анонси > У вівторок, 6 квітня 2021 року, відбудеться спільне засідання ректорату та Вченої ради

У вівторок, 6 квітня 2021 року о 10:00, відбудеться засідання ректорату та Вченої ради університету, заплановане у онлайн форматі за допомогою платформи Microsoft Teams.

Лінк на засідання: https://cutt.ly/JcWkx0X.

Ознайомитись із порядком денним можна у документі, прикріпленому нижче.

Порядок денний 06.04.2021 р.

Відділ PR-технологій та зв’язків з громадськістю

Прес-служба університету

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на порталі, дозволяється за умови посилання на phdpu.edu.ua. При копіюванні матеріалів порталу для інтернет-видань обов’язковим є пряме та відкрите для пошукових систем гіперпосилання в першому абзаці на цитовану статтю або новину.

ПРОФІЛІ ВИКЛАДАЧІВ

ОСТАННІ ПУБЛІКАЦІЇ

МОН розробило вимоги до міждисциплінарних освітніх (наукових) програм вищої освіти. У чому їх суть?
14.04.2021
Клуб випускників університету: завтра спілкуємося з радіоведучим Олександром Скрипченком
13.04.2021
У вівторок, 13 квітня 2021 року, відбудеться засідання ректорату