«З Григорієм Сковородою крокуємо в майбутнє»: підсумки конкурсу підіб'ють вже завтра • Університет Григорія Сковороди в Переяславі
Університет Григорія Сковороди в Переяславі > Публікації > Анонси > «З Григорієм Сковородою крокуємо в майбутнє»: підсумки конкурсу підіб’ють вже завтра

Сковородинівці мають чимало традицій, які не змінюються впродовж уже багатьох років. Серед них – університетський творчий конкурс «З Григорієм Сковородою крокуємо в майбутнє», який цьогоріч приурочений до 298 річниці з дня народження великого українця, світового рівня філософа, письменника, педагога і музиканта – Григорія Савовича Сковороди.

Відповідно до Положення про конкурс, у ньому беруть участь студенти і викладачі, представивши свої роботи до 10 листопада 2020 року (у зв’язку з дистанційним навчанням, конкурс продовжується до 11 березня 2021 року). Учасники конкурсу беруть участь у написанні художніх творів, наукових рефератів, творів прикладного мистецтва, пісень на слова Г. Сковороди чи про нього українських поетів, кіно-фотосюжети).

Конкурсні матеріали необхідно подати оргкомітетові конкурсу (в Центр Сковородинознавства, авд. 208, 2 корпус).

Підсумки і переможців у відповідних номінаціях буде оголошено і нагороджено на загальноуніверситетських урочистостях, що відбудуться 18 березня 2021 року о 14:00 в залі інформаційних ресурсів «Чумацький шлях».

Просимо Вас взяти участь в конкурсі, а для реєстрації Вас і Вашого доробку зголоситися у Центр Сковородинознавства університету (2 корпус, 208 аудиторія). Будемо вдячні за сприяння завідувачам кафедр та деканам факультетів.

Оргкомітет конкурсу

ПРОФІЛІ ВИКЛАДАЧІВ

ОСТАННІ ПУБЛІКАЦІЇ

МОН розробило вимоги до міждисциплінарних освітніх (наукових) програм вищої освіти. У чому їх суть?
14.04.2021
Клуб випускників університету: завтра спілкуємося з радіоведучим Олександром Скрипченком
13.04.2021
У вівторок, 13 квітня 2021 року, відбудеться засідання ректорату