Повідомляємо про дати зустрічей з експертною групою щодо акредитації ОПП Професійна освіта (Документознавство) на платформі Zoom • Університет Григорія Сковороди в Переяславі

Університет Григорія Сковороди в Переяславі > Публікації > Анонси > Повідомляємо про дати зустрічей з експертною групою щодо акредитації ОПП Професійна освіта (Документознавство) на платформі Zoom

Зустріч з експертами

Протягом 18-20 березня 2021 року в Університеті Григорія Сковороди в Переяславі буде проходити акредитація ОПП Професійна освіта (Документознавство).

Надаємо Вам необхідні лінки для зустрічей в рамках акредитаційного візиту та запрошуємо усіх залучених до проведення дистанційної акредитації а також усіх охочих осіб.

Відкрита зустріч: 22824 ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди», ОПП Професійна освіта (Документознавство)

Час: 18 березня 2021 року о 17:00. Підключитись до конференції Zoom натисніть тут.

Ідентифікатор конференції: 740 1163 8352

Код доступу: 2021

Усі бажаючі запрошуються на відкриту зустріч з експертною групою на платформі Zoom за відповідним лінком.

Відділ PR-технологій та зв’язків з громадськістю

Прес-служба університету

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на порталі, дозволяється за умови посилання на phdpu.edu.ua. При копіюванні матеріалів порталу для інтернет-видань обов’язковим є пряме та відкрите для пошукових систем гіперпосилання в першому абзаці на цитовану статтю або новину.

ПРОФІЛІ ВИКЛАДАЧІВ

ОСТАННІ ПУБЛІКАЦІЇ

Академічні стипендії імені Героїв Небесної Сотні – хто може претендувати і як здійснюватиметься відбір серед сковородинівців?
06.05.2021
«Дивіться ширше на те, що вас оточує»: Андрій Длігач розповів про зміни у світі в найближчому майбутньому
05.05.2021
Наша колега Алла Шатковська розпочинає боротьбу з раком. Вона потребує нашої допомоги.
05.05.2021