Університет Григорія Сковороди в Переяславі > Публікації > Анонси > Повідомляємо про дати зустрічей з експертною групою щодо акредитації ОПП Професійна освіта (Документознавство) на платформі Zoom

Зустріч з експертами

Протягом 18-20 березня 2021 року в Університеті Григорія Сковороди в Переяславі буде проходити акредитація ОПП Професійна освіта (Документознавство).

Надаємо Вам необхідні лінки для зустрічей в рамках акредитаційного візиту та запрошуємо усіх залучених до проведення дистанційної акредитації а також усіх охочих осіб.

Відкрита зустріч: 22824 ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди», ОПП Професійна освіта (Документознавство)

Час: 18 березня 2021 року о 17:00. Підключитись до конференції Zoom натисніть тут.

Код доступу: 2021

Усі бажаючі запрошуються на відкриту зустріч з експертною групою на платформі Zoom за відповідним лінком.