Створити професійне резюме, яке зверне на себе увагу, можна лише за 15 хвилин – розповідаємо, як це зробити • Університет Григорія Сковороди в Переяславі

Створити професійне резюме, яке зверне на себе увагу, можна лише за 15 хвилин – розповідаємо, як це зробити

Університет Григорія Сковороди в Переяславі > Публікації > Працевлаштування > Створити професійне резюме, яке зверне на себе увагу, можна лише за 15 хвилин – розповідаємо, як це зробити

Складання резюме – нелегке завдання, особливо якщо хочеться, щоб воно було професійним, сучасним і, як результат, успішним. Коли ми знаходимося у пошуку роботи, подекуди, нам складно не лише знайти вакансію своєї мрії, а й написати професійне резюме та супровідний лист, які збільшать ваші шанси на те, що з-поміж інших достойних претендентів оберуть саме вашу кандидатуру. І якщо ви не хочете аби приказка «вмієте готувати, та не вмієте подавати» була про вас, або вам складно створити резюме самостійно, або ж ви просто занадто зайняті, і у Вас немає часу, пропонуємо Вам створити або оптимізувати Ваше резюме з допомогою професіонала.

Скористайтеся безкоштовним онлайн-конструктором резюме «СV Maker». Запитаєте – чому саме ним?  Понад 100 000 пошукачів роботи вже зробили своє резюме на цій платформі та, навіть, влаштувався у провідні компанії, накшталт Apple, Google, Reebok та інших. Приділіть кілька хвилин часу, і ми розповімо вам що таке CV, з чим його «їдять» та покажемо приклади помітних та професійних резюме.

Відповідаємо на найпоширеніші питання

Що таке CV?

CV – це абревіатура від латинських слів «curriculum vitae», що перекладаються як «життєвий шлях». Професійне резюме дає короткий огляд і гарне уявлення про життя людини.

Ваше резюме включає в себе Вашу освіту і кваліфікації, досвід роботи, навички та важливі якості. За допомогою Вашого резюме потенційний роботодавець зможе швидко отримати чітке уявлення про Ваші навички, досвід роботи і знання, щоб оцінити, чи підходите Ви для цієї роботи, і вирішити, чи варто запросити Вас на співбесіду.

Що потрібно вказати в резюме?

Завжди починайте своє резюме з особистих даних. Як мінімум, необхідно вказати наступну інформацію: ім’я, адреса, місце проживання, адреса електронної пошти та номер(-и) телефону(-ів). За бажанням, Ви також можете додати наступну інформацію: офіційне фото, національність, водійські права, веб-сайт, а також будь-які посилання на Ваші профілі в соціальних мережах (наприклад, LinkedIn, Facebook і т. д.).

Після цього потрібно вказати свій досвід. Сюди відносяться: освіта і кваліфікації, досвід роботи, навички, мови, курси (навчання), стажування, допоміжні види діяльності (наприклад, волонтерство), рекомендації, хобі та (позитивні) характеристики. За бажанням, тут також можна вказати наявність сертифікатів або дипломів разом із роком їх отримання.

Зверніть увагу: у Вас може виникнути бажання розписати всю свою біографію в деталях, але переконайтеся, що найважливіші моменти добре помітні роботодавцю. Напишіть те, що, на Вашу думку, необхідно згадати в першу чергу. Вказуйте тільки ті мови, якими Ви говорите вільно. Якщо хочете щось підкреслити, наприклад, свої якості – виділіть їх жирним шрифтом або курсивом.

Що таке хронологічне резюме, і в якому порядку воно має бути складене?

Найчастіше використовується так зване хронологічне резюме. Його часові складові, такі як освіта і досвід роботи, представлені в зворотному хронологічному порядку. Ваше останнє (найнещодавніше) місце роботи має йти першим (вгорі), а перше місце роботи – останнім (внизу). Це також стосується всіх інших подій, які Ви згадуєте в своєму резюме і які відбувалися протягом певного періоду часу, наприклад, навчальні програми, курси, стажування та допоміжні види діяльності.

Отже, порядок Вашого резюме виглядає наступним чином: особисті та контактні дані, за якими йде коротка інформація про себе. Далі вкажіть Вашу професійну підготовку, а також будь-який досвід роботи, мови, навички, характеристики та інтереси.

 Як скласти своє резюме (або супровідний лист)

Ви можете створити резюме у своєму текстовому редакторі, наприклад, Microsoft Word, а потім конвертувати його в формат PDF. Пошукайте в Інтернеті безкоштовний зразок чи шаблон резюме і спробуйте його скопіювати. Або скористайтеся нашим конструктором резюме, де Ви можете просто ввести свої дані, і Ваше ідеальне резюме буде доступне для завантаження всього за 15 хвилин. Звичайно, так само можна створити і супровідний лист!

Закінчивши складання резюме та супровідного листа, Ви зможете надіслати їх разом із супровідним електронним листом на бажану вакансію.

 Поради щодо створення ідеального резюме

Скористайтеся професійним конструктором резюме, де Ви знайдете поради до кожного розділу, які допоможуть Вам скласти резюме найкращим чином. Крім того, ось декілька загальних порад:

– Вказуйте тільки ту інформацію, яка має відношення до бажаної вакансії та додасть цінності Вашій заявці чи буде цікавою майбутнім роботодавцям.

– Не згадуйте хобі чи інтереси, які можуть викликати незручні питання.

– Вкажіть найважливішу інформацію на першій сторінці. Додайте короткий особистий профіль з інформацією про себе.

– Використовуйте маркери та нумеровані списки, щоб зробити своє резюме структурованим і зрозумілим для рекрутерів.

– Завжди обирайте хронологічну структуру резюме, якщо у вакансії не вказано інше.

– Формулюйте резюме лаконічно та переконливо. Вказуйте важливу інформацію у стислій формі.

– Стежте за нашим блогом, щоб дізнатися більше порад щодо складання резюме та подачі заявок на роботу!

Зацікавило? Перегляньте всі доступні професійні зразки резюме та шаблони.

Незалежно від того, що Ви вирішите: швидко і легко створити його самостійно за допомогою конструктора резюме чи замовити його у професіоналів – Ваше резюме завжди буде виділятися серед інших.

Створіть професійне рюзюме, і у Вас буде на 65% більше шансів отримати запрошення на співбесіду та отримати роботу мрії!

 Інформацію надано Відділом PR-технологій  та зв’язків з громадськістю

ПРОФІЛІ ВИКЛАДАЧІВ

ОСТАННІ ПУБЛІКАЦІЇ

Хай вам повсякчас посміхається доля, дорогі іменинники другої половини липня
31.07.2021
«Найважча частина роботи – зважитися приступити до неї» – наважтеся прямо зараз і перегляньте нашу добірку вакансій
29.07.2021
Національний олімпійський комітет повідомив склад збірної України на Олімпійські ігри 2020. Хто з сковородинівців виступить у Токіо?
21.07.2021
Перейти до вмісту