Повідомляємо про дати зустрічей з експертною групою щодо акредитації ОПП Професійна освіта (Товарознавство) на платформі Zoom • Університет Григорія Сковороди в Переяславі

Університет Григорія Сковороди в Переяславі > Публікації > Анонси > Повідомляємо про дати зустрічей з експертною групою щодо акредитації ОПП Професійна освіта (Товарознавство) на платформі Zoom

Зустріч з експертамиПротягом 1-3 березня 2021 року в Університеті Григорія Сковороди в Переяславі буде проходити акредитація ОПП Професійна освіта (Товарознавство).

Надаємо Вам необхідні лінки для зустрічей в рамках акредитаційного візиту та запрошуємо усіх залучених до проведення дистанційної акредитації а також усіх охочих осіб.

Відкрита зустріч: 22825 ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди», Професійна освіта (Товарознавство)

Час: 02 березня 2021 року 14:15-14:55. Підключитись до конференції Zoom натисніть тут.

Ідентифікатор конференції: 994 9030 2052

Код доступу: 2021

Усі бажаючі запрошуються на відкриту зустріч з експертною групою на платформі Zoom за відповідним лінком.

Відділ PR-технологій та зв’язків з громадськістю

Прес-служба університету

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на порталі, дозволяється за умови посилання на phdpu.edu.ua. При копіюванні матеріалів порталу для інтернет-видань обов’язковим є пряме та відкрите для пошукових систем гіперпосилання в першому абзаці на цитовану статтю або новину.

ПРОФІЛІ ВИКЛАДАЧІВ

ОСТАННІ ПУБЛІКАЦІЇ

МОН розробило вимоги до міждисциплінарних освітніх (наукових) програм вищої освіти. У чому їх суть?
14.04.2021
Клуб випускників університету: завтра спілкуємося з радіоведучим Олександром Скрипченком
13.04.2021
У вівторок, 13 квітня 2021 року, відбудеться засідання ректорату