Повідомляємо про дати зустрічей з експертною групою щодо акредитації ОПП «Публічне управління та адміністрування» на платформі Zoom • Університет Григорія Сковороди в Переяславі

Університет Григорія Сковороди в Переяславі > Публікації > Анонси > Повідомляємо про дати зустрічей з експертною групою щодо акредитації ОПП «Публічне управління та адміністрування» на платформі Zoom

Протягом 1-3 березня 2021 року в Університеті Григорія Сковороди в Переяславі буде проходити акредитація ОПП «Публічне управління та адміністрування».

Надаємо Вам необхідні лінки для зустрічей в рамках акредитаційного візиту та запрошуємо усіх залучених до проведення дистанційної акредитації а також усіх охочих осіб.

Відкрита зустріч: 20245 ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди», ОПП «Публічне управління та адміністрування»

Час: 01 березня 2021 о 16:00-16:30. Підключитись до конференції Zoom натисніть тут.

Ідентифікатор конференції: 899 9270 6884

Код доступу: 2021

Усі бажаючі запрошуються на відкриту зустріч з експертною групою на платформі Zoom за відповідним лінком.

Відділ PR-технологій та зв’язків з громадськістю

Прес-служба університету

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на порталі, дозволяється за умови посилання на phdpu.edu.ua. При копіюванні матеріалів порталу для інтернет-видань обов’язковим є пряме та відкрите для пошукових систем гіперпосилання в першому абзаці на цитовану статтю або новину.

ПРОФІЛІ ВИКЛАДАЧІВ

ОСТАННІ ПУБЛІКАЦІЇ

Посміхайтеся і розквітайте цієї весни – зі святом, наші любі! [ВІДЕО]
08.03.2021
Онлайн-зустріч з представниками Стамбульського фонду науки та культури. Про що говорили?
05.03.2021
Стартував онлайн-курс для сковородинівців із вивчення китайської мови
05.03.2021