Нехай у Ваших серцях завжди живе любов – з Днем святого Валентина! • Університет Григорія Сковороди в Переяславі
Університет Григорія Сковороди в Переяславі > Публікації > Вітання > Нехай у Ваших серцях завжди живе любов – з Днем святого Валентина!

Попри зимовий холод, нині всюди панує атмосфера тепла, кохання, радості, ніжності та пристрасті. А як інакше, якщо сьогодні найромантичніше свято у році – День святого Валентина. І хоч, певно, це свято й відмічене в календарях когось з Вас, ми не можемо не привітати з цим прекрасним днем всіх, у чиєму серці живе любов.

Дорога сковородинівська родино, усі закохані та одружені!

Бажаємо, аби цей день став для когось прекрасним початком довготривалих стосунків, а для когось – чудовим їх продовженням. Нехай янголи любові не відпускають Вас ні на хвилину і завжди оберігають.

Як сила тяжіння зближує планети, так і любов об’єднує людей, незважаючи на різні характери, смаки та інтереси. Любити – значить дивитися не один на одного, а в одному напрямку. Зичимо Вам швидше відшукати це почуття, а тим, хто вже знайшов, ніколи його не втрачати!

Нехай у житті кожного з Вас буде любов – ніжна, ласкава, тепла та безмежна. Неодмінно даруйте один одному посмішки, ніжність та радість спілкування.

Відділ PR-технологій та зв’язків з громадськістю

Прес-служба університету

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на порталі, дозволяється за умови посилання на phdpu.edu.ua. При копіюванні матеріалів порталу для інтернет-видань обов’язковим є пряме та відкрите для пошукових систем гіперпосилання в першому абзаці на цитовану статтю або новину.

ПРОФІЛІ ВИКЛАДАЧІВ

ОСТАННІ ПУБЛІКАЦІЇ

Хай вам повсякчас посміхається доля, дорогі іменинники другої половини липня
31.07.2021
«Найважча частина роботи – зважитися приступити до неї» – наважтеся прямо зараз і перегляньте нашу добірку вакансій
29.07.2021
Національний олімпійський комітет повідомив склад збірної України на Олімпійські ігри 2020. Хто з сковородинівців виступить у Токіо?
21.07.2021