«Коли хороші студенти ухвалюють хибні рішення: чому студенти обманюють»: реєструйся на безкоштовну лекцію • Університет Григорія Сковороди в Переяславі

«Коли хороші студенти ухвалюють хибні рішення: чому студенти обманюють»: реєструйся на безкоштовну лекцію

Університет Григорія Сковороди в Переяславі > Публікації > Анонси > «Коли хороші студенти ухвалюють хибні рішення: чому студенти обманюють»: реєструйся на безкоштовну лекцію

Американські Ради з міжнародної освіти у межах упровадження проєкту «Ініціатива академічної доброчесності та якості освіти», у партнерстві з Міжнародним центром академічної доброчесності (International Center for Academic Integrity) запрошують на лекцію «Коли хороші студенти ухвалюють хибні рішення: чому студенти обманюють».

Коли: 16 лютого 2021 року о 16:00

Де: платформа Zoom

Участь: безкоштовна за попередньої реєстрації

Лінк до реєстраційної форми: http://bit.ly/3q4Foaw

Мова заходу: англійська з синхронним перекладом на українську

Лектор: Доктор Девід Ретінджер (Dr. David Rettinger, Ph. D.)

Про лектора:

Dr. David Rettinger, Ph. D. – професор психологічних наук і директор академічних програм доброчесності в Університеті Мері Вашингтон (УМВ). Він також є операційним радником системи доброчесності, ініційованої та очолюваної студентами УМВ. У межах наукової діяльності доктор Ретінджер цікавиться академічно-доброчесною поведінкою: публікації його досліджень з психології шахрайства можна знайти в таких наукових виданнях, як «Theory into Practice», «Research in Higher Education», «Ethics and Behavior», а також «Psychological Perspectives on Academic Cheating». Доктор Реттінжер є почесним президентом Міжнародного центру академічної доброчесності, організації, заснованої для боротьби з шахрайством, плагіатом та академічною нечесністю у вищій освіті. В центрі пан Девід також очолює напрямок з проведення оцінки та опитувань у продовження Дослідження академічної доброчесності доктора Маккейба. Девід Реттінджер здобув ступінь доктора філософії (1998) та ступінь магістра (1994) з психології в Університеті Колорадо, Боулдер. У 1991 році у Мічиганському університеті Ен Арбор, він отримав диплом бакалавра з особливою відзнакою у психології.

Про подію:

Порушення академічної доброчесності є екзистенційною загрозою для вищої освіти. Коли ми втрачаємо впевненість у навичках та знаннях випускників. Цінність їхніх професійних повноважень та вищої освіти як соціального блага також ставиться під сумнів.

Для того, щоб відповісти на цю загрозу, ми повинні зрозуміти причини, чому студенти обманюють, і працювати саме з цими причинами – на рівні факультетів, університетів та на рівні суспільства.

І все ж, академічна доброчесність – це більше, ніж просто відсутність обману. Справжня академічна доброчесність вимагає академічної культури, яка сприяє автентичному навчанню та взаємоповазі.

Хоча впровадження та дотримання відповідних політик є важливим, психологічні дослідження вказують на те, що до розвитку академічної доброчесності потрібно підходити цілісно та акцентувати на розвитку особистісної етики, кращі практики викладання та мислення, зорієнтованого на постійне зростання.

Лекція буде цікава студентам та викладачам, адже йтиметься не лише про академічні, але й психологічні причини недоброчесностей, роль особистісної етики, кращих практик викладання та мислення, зорієнтованого на постійне зростання.

Відділ PR-технологій та зв’язків з громадськістю

Прес-служба університету

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на порталі, дозволяється за умови посилання на phdpu.edu.ua. При копіюванні матеріалів порталу для інтернет-видань обов’язковим є пряме та відкрите для пошукових систем гіперпосилання в першому абзаці на цитовану статтю або новину.

ПРОФІЛІ ВИКЛАДАЧІВ

ОСТАННІ ПУБЛІКАЦІЇ

МОН розробило вимоги до міждисциплінарних освітніх (наукових) програм вищої освіти. У чому їх суть?
14.04.2021
Клуб випускників університету: завтра спілкуємося з радіоведучим Олександром Скрипченком
13.04.2021
У вівторок, 13 квітня 2021 року, відбудеться засідання ректорату
12.04.2021
Перейти до вмісту