Університет Григорія Сковороди в Переяславі > Публікації > Анонси > Відкритий Університет Реформ: долучайся до змінотворення в країні

Для молоді, яка прагне дізнатися більше про реформи та приєднатися до їх втілення, 2021 рік розпочався з чудової новини – стартував набір на XIII Відкритий Університет Реформ (ВУР) – освітній проєкт для проактивних молодих людей, які прагнуть долучитися до змінотворення в країні.

ВУР-13 – для молодих людей до 25 років, які:

– навчаються у ЗВО або є випускниками/цями;

– бажають дізнатись більше про реформи, знайти свій шлях та однодумців;

– готові та хочуть пройти онлайн/офлайн стажування в організаціях громадянського суспільства України чи державній структурі та втілити з командою власні проєкти.

Впізнаєш себе? Тоді неодмінно заповнюй заявку!

Зверни увагу:

– навчання у ВУР є безкоштовним;

– ВУР відбуватиметься онлайн (Zoom);

– період навчання: з 6 березня до 29 травня 2021 року.

Долучайся, якщо маєш величезне бажання та час, щоб:

– протягом 3 місяців щосуботи відвідувати онлайн-лекції від провідних експертів у сфері реформ (від антикорупційної до медійної) та пройти декілька тренінгів для покращення власних навичок;

– отримати можливість стажуватись в організаціях громадянського суспільства України чи державних структурах;

– реалізувати проєкт про реформи з командою та наставниками за підтримки ЦЕДЕМ та Швеції;

– доєднатись до особливої спільноти у понад 430 випускників програми.

Подати заявку потрібно до 8 лютого 2021 року 11:59 (ранку) за посиланням.

Відбір проводиться на конкурсній основі – всі кандидати отримають листа на пошту з описом подальших кроків. З 9 по 13 лютого 2021 року обов’язково перевіряй пошту (навіть папку «Спам»). Детальніше.

Якщо виникли запитання, пишіть на oureforms@gmail.com, тема листа «Запитання. ВУР-13»

Нагадаємо, що Відкритий Університет Реформ реалізовується Центром демократії та верховенства права. Цей проєкт став можливим завдяки фінансовій підтримці Швеції.