Університет Григорія Сковороди в Переяславі > Публікації > Анонси > У вівторок, 22 грудня 2020 року, відбудеться семінар «Розбудова локальних систем забезпечення якості вищої освіти: стан, тенденції, перспективи»

Запрошуємо керівників структурних підрозділів, науково-педагогічних працівників, здобувачів вищої освіти, стейкхолдерів та працедавців долучитися до науково-аналітичного семінару «Розбудова локальних систем забезпечення якості вищої освіти: стан, тенденції, перспективи», який відбудеться у вівторок, 22 грудня 2020 року, в Університеті Григорія Сковороди в Переяславі.

Метою проведення семінару є формування нової академічної політики і культури якості задля підтримки стійких змін у вищій освіті України.

Семінар розпочнеться о 11:00 у конференц-залі імені Василя Сухомлинського (навчальний корпус № 2), а продовжиться у Центрі інноваційного навчання та трансферу технологій (навчальний корпус № 1) о 13:00.

Приєднуйтеся до семінару 22 грудня о 11:00 онлайн на платформі Microsoft Teams за посиланням: https://cutt.ly/chBqw7v.

Із програмою конференції Ви зможете ознайомитись тут.

Інформацію надано Центром інноваційного навчання та трансферу технологій