«Зберігаючи пам'ять про Голокост»: запрошуємо до участі в третьому всеукраїнському конкурсі від Меморіального центру Голокосту «Бабин Яр» • Університет Григорія Сковороди в Переяславі

«Зберігаючи пам’ять про Голокост»: запрошуємо до участі в третьому всеукраїнському конкурсі від Меморіального центру Голокосту «Бабин Яр»

Університет Григорія Сковороди в Переяславі > Публікації > Анонси > «Зберігаючи пам’ять про Голокост»: запрошуємо до участі в третьому всеукраїнському конкурсі від Меморіального центру Голокосту «Бабин Яр»
Зберігаючи пам'ять про Голокост

Меморіальний центр Голокосту «Бабин Яр» оголошує Третій всеукраїнський конкурс наукових, науково-дослідницьких проєктів студентів і аспірантів «Зберігаючи пам’ять про Голокост». У 2020 році конкурс, який приходить за сприяння Міністерства освіти і науки України, приурочено до Міжнародного дня пам’яті жертв Голокосту, який відзначається 27 січня. Переможці отримають грошову винагороду, а головний з них отримає можливість пройти стажування у Меморіальному центрі Голокосту «Бабин Яр», аби реалізувати свій проєкт спільно з командою Меморіалу.

Організатори закликають подаватися на конкурс студентів, які здобувають освіту за освітнім ступенем бакалавра (3-4 курс), магістра та аспіранта.

Розглядаються наукові й науково-дослідницькі проєкти з гуманітарних та суспільних наук: історії, філософії, права, психології, соціології, політології, релігієзнавства, культурології та інших, пов’язаних з тематикою конкурсу.

Перший етап – подача заявок. Усі охочі взяти участь у конкурсі надсилають заявку на участь та анотацію конкурсної роботи на електронну адресу: education@babynyar.org не пізніше ніж 15 грудня 2020 року.

Другий етап – подання конкурсних робіт на розгляд журі від учасників, які пройшли перший етап до 15 січня 2021 року.

Третій етап – презентація та захист проєктів онлайн 28 січня 2021 року, визначення та нагородження переможців.

Переможці конкурсу отримають грошову винагороду у розмірі: I місце – 5600 гривень; II місце – 3500 гривень; III місце – 2500 гривень.

Більш детальну інформацію про конкурс та вимоги щодо робіт можна знайти у положенні за посиланням.

Зазначимо, що конкурс «Зберігаючи пам’ять про Голокост» проводиться з 2018 року з метою пошуку і підтримки талановитої молоді, залучення її до вивчення та дослідження історії Голокосту. У 2019 році у конкурсі взяло участь більше 30 студентів та аспірантів закладів вищої освіти з різних регіонів України.

Відділ PR-технологій та зв’язків з громадськістю

Прес-служба університету

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на порталі, дозволяється за умови посилання на phdpu.edu.ua. При копіюванні матеріалів порталу для інтернет-видань обов’язковим є пряме та відкрите для пошукових систем гіперпосилання в першому абзаці на цитовану статтю або новину.

ОСТАННІ ПУБЛІКАЦІЇ

Засідання стипендіальної комісії: стало відомо, хто буде отримувати стипендію у ІІ семестрі 2020-2021 н.р.
16.01.2021
Випускниця університету стала лауреаткою премії Music Muves Europe Talent Awards 2021
16.01.2021
Цікавлять молодіжні цілі ЄС, європейсько-українські відносини і можливості стажування в Європі? Долучайся до онлайн-сесій «Молодь і Європа»!
16.01.2021
Перейти до вмісту