У вівторок, 24 листопада 2020 року, відбудеться онлайн засідання ректорату та Вченої ради • Університет Григорія Сковороди в Переяславі

Університет Григорія Сковороди в Переяславі > Публікації > Анонси > У вівторок, 24 листопада 2020 року, відбудеться онлайн засідання ректорату та Вченої ради

У вівторок, 24 листопада 2020 року о 10:00, у дистанційному форматі (онлайн) за допомогою платформи Microsoft Teams відбудеться спільне засідання ректорату та Вченої ради.

Ознайомитись із порядком денним можна у документі, прикріпленому нижче.

Спільне засідання ректорату та Вченої ради 24.11.2020 р.

Відділ PR-технологій та зв’язків з громадськістю

Прес-служба університету

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на порталі, дозволяється за умови посилання на phdpu.edu.ua. При копіюванні матеріалів порталу для інтернет-видань обов’язковим є пряме та відкрите для пошукових систем гіперпосилання в першому абзаці на цитовану статтю або новину.

ОСТАННІ ПУБЛІКАЦІЇ

Засідання стипендіальної комісії: стало відомо, хто буде отримувати стипендію у ІІ семестрі 2020-2021 н.р.
16.01.2021
Випускниця університету стала лауреаткою премії Music Muves Europe Talent Awards 2021
16.01.2021
Цікавлять молодіжні цілі ЄС, європейсько-українські відносини і можливості стажування в Європі? Долучайся до онлайн-сесій «Молодь і Європа»!