Університет Григорія Сковороди в Переяславі > Публікації > Вітання > Святкове відео та сердечні вітання з нагоди Всесвітнього дня чоловіків

Забити цвях в стіну або обійняти в скрутну хвилину, хто зможе зробити це краще ніж Ви, дорогі чоловіки? Усі ми звикли 8 березня святкувати Міжнародний жіночий день, а от про те, що 19 листопада – це Всесвітній день чоловіків, на жаль, знає далеко не кожен. Тож сьогодні усі найщиріші вітання линуть Вам, наші відважні захисники, найкращі кухарі, вчені, політики, бізнесмени, робітники, найтурботливіші батьки, чоловіки і сини!

Дорогі наші чоловіки, колеги, соратники, наші годувальники і найдорожчі половинки!

Бажаємо завжди бути на висоті, підкорювати небувалі вершини, впевнено йти до своєї мрії, залишатися непохитними при будь-якому розкладі життя, сподіватися тільки на краще й вірити в свою удачу.

Нехай поруч буде підтримка, тепло і розуміння близьких людей. Зичимо богатирської енергії і здоров’я, що б’є ключем, запаморочливої удачі і сімейного щастя. Будьте нашими захисниками, підтримкою і опорою! Працюйте в задоволення, відпочивайте зі смаком, а в будь-якій важливій справі успішно перемагайте!

Як Ви, напевно, пам’ятаєте з нагоди Міжнародного жіночого дня сковородинівський чоловічий колектив влаштував флешмоб, який підкорив усі жіночі серця, тож тепер естафету приймають дівчата. Танцювальний колектив «New face» від імені усіх жінок університету танцюють сьогодні для Вас! Приємного Вам перегляду.

Спасибі Вам за те, що Ви у нас є!

З любов’ю, жіночий колектив університету

ОСТАННІ ПУБЛІКАЦІЇ

У вівторок, 24 листопада 2020 року, відбудеться онлайн засідання ректорату та Вченої ради
23.11.2020