Соснівське НВО «ЗЗСО І-ІІІ ступенів - ЗДО» у пошуках вчителя англійської мови: гаряча вакансія • Університет Григорія Сковороди в Переяславі

Соснівське НВО «ЗЗСО І-ІІІ ступенів – ЗДО» у пошуках вчителя англійської мови: гаряча вакансія

Університет Григорія Сковороди в Переяславі > Публікації > Працевлаштування > Соснівське НВО «ЗЗСО І-ІІІ ступенів – ЗДО» у пошуках вчителя англійської мови: гаряча вакансія

Актуальні вакансії

Сектор працевлаштування Відділу PR-технологій та зв’язків з громадськістю нашого університету регулярно отримує пропозиції від роботодавців для наших студентів та викладачів й наполегливо сприяє тому, аби всі вони задоволені охочими сковородинівцями, які просто зараз знаходяться в пошуках роботи.

Нині до нас звернулася адміністрація Соснівського НВО «ЗЗСО І-ІІІ ступенів – ЗДО» з проханням допомогти із кадровим забезпеченням закладу, а саме, знайти вчителя англійської мови  на постійне місце роботи з повним тижневим навантаженням (26 годин)

У свою чергу, роботодавець зобов’язується щомісяця у повному обсязі відшкодовувати  витрати на доїзд до місця роботи (при необхідності, можуть забезпечити житлом).

Якщо вас зацікавила дана пропозиція хутчіше звертайтеся за телефонами вказаними у блоці контактна інформація – гарна робота з достойними умовами та оплатою вже ближче ніж Ви думаєте.

Контактна інформація: (098)646-18-56 – Литус Ольга Анатоліївна (директор Соснівського НВО)

Соснівське навчально-виховне об’єднання «Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів – заклад дошкільної освіти»: вул. Центральна, 36, с. Соснова, Переяслав-Хмельницький р-н, Київська обл. тел./факс + 38 (04567)3-92-21, е-mail: sosnovaschool@ukr.net.

Відділ PR-технологій та зв’язків з громадськістю

Прес-служба університету

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на порталі, дозволяється за умови посилання на phdpu.edu.ua. При копіюванні матеріалів порталу для інтернет-видань обов’язковим є пряме та відкрите для пошукових систем гіперпосилання в першому абзаці на цитовану статтю або новину.

ПРОФІЛІ ВИКЛАДАЧІВ

ОСТАННІ ПУБЛІКАЦІЇ

Кабінет Міністрів України затвердив положення щодо реєстру кваліфікацій
17.06.2021
У вівторок, 22 червня 2021 року, відбудеться спільне засідання ректорату та Вченої ради
17.06.2021
Міжнародна тенісна академія шукає охочих стати вихователями на літній сезон відпочинку
15.06.2021
Перейти до вмісту