Анонімне опитування для магістрів, аспірантів, докторантів, молодих вчених, наукових та науково-педагогічних працівників • Університет Григорія Сковороди в Переяславі

Університет Григорія Сковороди в Переяславі > Публікації > Анонси > Анонімне опитування для магістрів, аспірантів, докторантів, молодих вчених, наукових та науково-педагогічних працівників

До 20 жовтня 2020 року включно, на умовах повної анонімності, усі бажаючі магістри, аспіранти, докторанти, молоді вчені, наукові та науково-педагогічні працівники мають змогу взяти участь в опитуванні на тему «Впровадження електронних систем з управління науковою та науково-технічною інформацією», яке проводить Державна науково-технічна бібліотека України (ДНТБ України).

Опитування надасть змогу врахувати необхідні потреби науковців та дослідників для створення Національної електронної науково-інформаційної системи, створення якої дозволить об’єднувати розрізнені дані, отримані з різних джерел, укладати наукові звіти, проводити оцінку ефективності наукової діяльності установи, створювати профілі наукових установ і науковців, розвивати дослідницьку мережу тощо. Детальніше з основними принципами розробки Національної електронної науково-інформаційної системи Ви можете ознайомитись тут.

Доступ до онлайн анкети можна отримати за посиланням: https://dntb.gov.ua/form1 .

Респонденти можуть заповнити анкету онлайн індивідуально у будь-який зручний для них час, відзначаючи відповідним чином обраний ними варіант відповіді.

Прес-служба університету
Використання будь-яких матеріалів, розміщених на порталі, дозволяється за умови посилання на phdpu.edu.ua. При копіюванні матеріалів порталу для інтернет-видань обов’язковим є пряме та відкрите для пошукових систем гіперпосилання в першому абзаці на цитовану статтю або новину.
ОПУБЛІКОВАНО

ОСТАННІ ПУБЛІКАЦІЇ

Засідання стипендіальної комісії: стало відомо, хто буде отримувати стипендію у ІІ семестрі 2020-2021 н.р.
16.01.2021
Випускниця університету стала лауреаткою премії Music Muves Europe Talent Awards 2021
16.01.2021
Цікавлять молодіжні цілі ЄС, європейсько-українські відносини і можливості стажування в Європі? Долучайся до онлайн-сесій «Молодь і Європа»!