Університет Григорія Сковороди в Переяславі > Публікації > Новини > Вокальна студія університету «Golden Voice» оголошує новий набір учасників
Вокальна студія

Ти вважаєш себе талановитим/ою, хочеш співати на сценах нашого університету, міста та далеко поза їх межами? Бажаєш розвивати свій вокальних хист або ж просто спробувати проявити себе? Готовий/а до експериментів? Якщо так, то ми раді сповістити, що вокальна студія нашого університету «Golden Voice» знову відчиняє свої двері для усіх спраглих до музики та творчості сковородинівців.

Саме твій виступ вже незабаром цілком може прикрасити ту чи іншу концертну програму університету, а про твій безмежний вокальний талант дізнаються усі викладачі та студенти, належно оцінять численні гості нашого університету.

Годі сумніватися – це твоє життя, і саме твій зоряний шанс заявити про себе та бути почутим/ою!

Звертатися у будні до соціально-гуманітарного відділу (корпус № 2 університету, 209 кабінет) або за тел.: + 38 (063) 599-67-86 (Анастасія Петрова) чи + 38 (063) 645-15-94 (Анна Ляч).

Інформацію надано соціально-гуманітарним відділом університету