Традиційне кіно просто неба повертається: в університеті покажуть фільм «Заборонений»

Університет Григорія Сковороди в Переяславі > Публікації > Анонси > Традиційне кіно просто неба повертається: в університеті покажуть фільм «Заборонений»

Соціально-гуманітарний відділ університету запрошує усіх охочих сковородинівців на перегляд українського фільму «Заборонений», який відбудеться у середу, 16 вересня 2020 року, о 20:00 на галявині між гуртожитками. Фільм зняв режисер Роман Бровко за сценарієм Сергія Дзюби та Артемія Кірсанова.

«Заборонений» – це український художній повнометражний фільм про життя та загадкову смерть відомого поета-шістдесятника, правозахисника, Героя України Василя Стуса та його боротьбу із радянською системою. «Заборонений» – це реальна історія нескореного поета, історія кохання і зради, людської гідності та підлості.

Кожному з вас неодмінно слід переглянути цю стрічку аби ще більше утвердитися у своїй любові до Батьківщини, її культури та героїв, які закладали фундамент її незалежності та свободи. Наполегливо рекомендуємо та завершуємо!

Інформацію надано соціально-гуманітарним відділом університету

Leave a Reply

ОСТАННІ ПУБЛІКАЦІЇ

Стало відомо, коли відбудуться настановчі збори аспірантів та докторантів І року навчання
29.09.2020
Ректорат від 28.09.2020: про укладення договорів, набір аспірантів та докторантів, наукові плани, карантинні заходи та опалювальний сезон
28.09.2020
У понеділок, 28 вересня 2020 року, відбудеться чергове засідання ректорату
26.09.2020
Перейти до вмісту