Університет Григорія Сковороди в Переяславі > Публікації > Працевлаштування > Яких вчителів потребують навчальні заклади Борисполя нині – великий перелік вакансій

Актуальні вакансії

Навчальний рік з кожною хвилиною стає все ближчим до нас, а разом з тим у навчальних закладів зростає потреба у молодих спеціалістах. Уже у вересні всі охочі студенти та випускники нашого університету мають можливість проявити навики та свій педагогічний талант, адже станом на 12 серпня 2020 року у сусідньому місті Борисполі є велика кількість вакансій для молодих та здібних педагогів на 2020-2021 навчальний рік – залюбки знайомимо вас з ними:

Потреба закладів освіти м. Борисполя у молодих спеціалістах на 2020-2021 навчальний рік (станом на 12.08.2020):

СпеціальністьКількість вакансій
1.Математика1 (ліцей, ЗОШ № 8, СШ)
2.Математика, інформатика2 (№3)
3.Математика, фізика1 (гімназія)
4.Фізика2 (№ 6, СШ)
5.Початкова освіта5 (№№1, 6, БАЛ, СШ, ліцей) +

5 ГПД (№ 6 (4), БАЛ(1)).

6.Фізкультура1 (ЗЗСО: гімназія,) +

2 (ЗДО: Берегиня, Теремок, № 2)

7.Практична психологія1,5 (ЗДО: №2, Світлячок)+

1 (БМЦТТК)

8.Музичне мистецтво4 (ЗДО:  № 3, Веселка, Журавонька, Сонечко)
9.Дошкільне виховання20 (вихователь)  (№1(2),№ 2(1), № 3(2),

Берегиня (6), Віночок(2), Журавонька (2), Світлячок(5)

10.Вчитель-логопедЛогопедичний пункт
11.Педагог-організатор2 (ЗОШ №№ 6, 8,)
12.Асистент учителя4 (№6)
13.Асистент вихователя4 (ЗДО: Віночок, Теремок, Журавонька, Сонечко)
14.Медична сестра2 (БАЛ, Теремок)

Як зазначають у юридично-кадровому секторі управління освіти і науки Бориспільської міської ради молодих педагогів, на прикрість не зможуть забезпечити житлом, проте не виключають, що, у окремих випадках, зможуть оплачувати дорогу до роботи.

Якщо у переліку ви знайшли омріяну педагогічну вакансію то не вагаючись і просто зараз телефонуйте за контактним телефоном юридично кадрового сектору управління освіти і науки Бориспільської міської ради + 38 (045) 956-82-50. Будемо раді, якщо завдяки нашому повідомленню хтось із вас вже у вересні переступить поріг навчальної аудиторії та почне або продовжить свій педагогічний шлях.

Університет Григорія Сковороди – територія твого успіху!

Прес-служба університету
Використання будь-яких матеріалів, розміщених на порталі, дозволяється за умови посилання на phdpu.edu.ua. При копіюванні матеріалів порталу для інтернет-видань обов’язковим є пряме та відкрите для пошукових систем гіперпосилання в першому абзаці на цитовану статтю або новину.
ОПУБЛІКОВАНО