Університет Григорія Сковороди в Переяславі > Публікації > Працевлаштування > У заклади середньої освіти Київської області потрібні вчителі англійської мови

Вивчення англійської мови у школі може бути дуже легким та цікавим процесом, якщо вчитель дійсно любить свою професію і постійно вдосконалює свої вміння та знання. Ми впевнені, що серед Вас є сковородинівці, які давно мріють стати вчителем і зроблять все для того, аби його учні отримували лише задоволення від вивчення англійської. Саме для Вас ми і підготували ці вакансії.

У приватну школу «Успіх» в м. Березань потрібен вчитель англійської мови. Розглядається кандидатура студента від ІІ курсу. Висока заробітна плата, дружній колектив, сучасні на комфортабельні умови праці забезпечені! Можливе офіційне працевлаштування. Окрім цього, школа оплачує дорогу в одну сторону.

Контактний телефон: + 38 (067) 986-29-24 – керівник школи Інна Миколаївна Тимченко

E-mail: lucky-english-school@ukr.net. Facebook. Instagram

У Бучанський НВК «СЗОШ І-ІІІ ст. №2» в м. Буча потрібен вчитель англійської мови. Розглядається кандидатура студента. Офіційне працевлаштування. Гуртожиток надається.

Контактний телефон: +38 (066) 047-16-28 – Величко Наталія Володимирівна

Вдалого працевлаштування!

Прес-служба університету

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на порталі, дозволяється за умови посилання на phdpu.edu.ua. При копіюванні матеріалів порталу для інтернет-видань обов’язковим є пряме та відкрите для пошукових систем гіперпосилання в першому абзаці на цитовану статтю або новину.
ОПУБЛІКОВАНО