Сковородинівцям, які шукають роботу або заклад середньої освіти для проходження педагогічної практики

Університет Григорія Сковороди в Переяславі > Публікації > Працевлаштування > Сковородинівцям, які шукають роботу або заклад середньої освіти для проходження педагогічної практики

ДНЗ «Київське обласне вище професійне училище харчових технологій та ресторанного сервісу» запрошує випускників університету на роботу майстром виробничого навчання за професією «Офіціант», який готуватиме студентів до самостійного трудового життя, швидкої адаптації в реальних виробничих умовах та жорсткої конкуренції на ринку праці.

Основною вимогою до претендентів на цю вакансію є вища освіта за спеціальністю «Сфера обслуговування», або «Харчові технології». Робітничі розряди офіціанта; кухаря.

Контактні телефони: + 38 (073)-417-05-82, + 38 (097)-278-92-51 – заступник директора з НВР Алла Володимирівна Гнатюк

У закладах загальної середньої освіти Бориспільського району чекають на студентів та випускників університету для роботи чи проходження педагогічної практики.

Гарантована методична підтримка молодих спеціалістів, своєчасна виплата заробітної плати, відповідно до тарифної ставки, встановлених стимулюючих надбавок. Також вам допоможуть із забезпеченням найманого житла і підвозу шкільним автобусом до місця роботи.

З інформацією про потребу в молодих спеціалістах на 2020/2021 навчальний рік у закладах середньої освіти Бориспільського району ви зможете ознайомитись нижче.

Додаток до листа управління гуманітарного розвитку Бориспільської РДА: 1
Додаток до листа управління гуманітарного розвитку Бориспільської РДА: 2

Вдалого працевлаштування!

Інформацію надано Відділом освітнього менеджменту та профорієнтаційної

Leave a Reply

ОСТАННІ ПУБЛІКАЦІЇ

Стало відомо, коли відбудуться настановчі збори аспірантів та докторантів І року навчання
29.09.2020
Ректорат від 28.09.2020: про укладення договорів, набір аспірантів та докторантів, наукові плани, карантинні заходи та опалювальний сезон
28.09.2020
У понеділок, 28 вересня 2020 року, відбудеться чергове засідання ректорату
26.09.2020
Перейти до вмісту