Гарячі вакансії на освітянській ниві для студентів і випускників сковородинівського університету • Університет Григорія Сковороди в Переяславі

Університет Григорія Сковороди в Переяславі > Публікації > Працевлаштування > Гарячі вакансії на освітянській ниві для студентів і випускників сковородинівського університету

Одна з речей в житті, яка робить кожного з нас щасливим, – це гарна робота. Знайти її не просто, але коли є великий вибір вакансій, ймовірність того, що ви знайдете роботу своєї мрії значно зростає. Тож пропонуємо вашій увазі низку гарячих вакансій, серед яких, сподіваємось, знайдеться та, що підійде саме вам.

Відділ освіти молоді та спорту Яготинської районної державної адміністрації чекає на студентів Університету Григорія Сковороди в Переяславі, що мають бажання працювати у закладах загальної середньої освіти міста Яготина та Яготинського району і навчаються за спеціальностями:

• англійська мова;
  • інформатика;
  • математика.

Окрема увага випускникам з міста Яготина та Яготинського району.

Контактні телефони: + 38 (044) 75-58-96, + 38 (066) 356-58-75 – Ольга Климась.

Адміністрація Богуславського академічного ліцею № 1 потребує випускників, які бажають зайняти вакантну посаду вчителя німецької мови (тижневе навантаження 22 год.).

Гуртожиток забезпечений.

Контактний телефон: + 38 (096) 341-22-11 – директор ліцею Катерина Івченко.

Адреса: вул. Миколаївська, 72, м. Богуслав, Київська обл.

У Броварських закладах освіти відкриті вакансії за такими спеціальностями:

• учитель початкових класів;
  • учитель англійської мови;
  • учитель математики;
  • учитель інформатики;
  • учитель фізичної культури;
  • вихователь закладу дошкільної освіти.

Також готові розглянути кандидатуру студентів випускних курсів або заочних відділень.

Контактний телефон: + 38 (04594) 5-14-81, + 38 (04594) 7-23-79.

За детальнішою інформацією звертайтесь до Відділу освітнього менеджменту та профорієнтаційної діяльності.

Не відпускай свою мрію та роби перші кроки назустріч роботі, яку давно шукав!

Інформацію надано Відділом освітнього менеджменту та профорієнтаційної діяльності
Використання будь-яких матеріалів, розміщених на порталі, дозволяється за умови посилання на phdpu.edu.ua. При копіюванні матеріалів порталу для інтернет-видань обов’язковим є пряме та відкрите для пошукових систем гіперпосилання в першому абзаці на цитовану статтю або новину.
ОПУБЛІКОВАНО

ПРОФІЛІ ВИКЛАДАЧІВ

ОСТАННІ ПУБЛІКАЦІЇ

Клуб випускників університету: завтра спілкуємося з радіоведучим Олександром Скрипченком