Сковородинівці можуть анонімно оцінити рівень навчання та викладання в університеті в умовах карантину, заповнивши анкети • Університет Григорія Сковороди в Переяславі

Університет Григорія Сковороди в Переяславі > Публікації > Новини > Сковородинівці можуть анонімно оцінити рівень навчання та викладання в університеті в умовах карантину, заповнивши анкети

Університет Григорія Сковороди в Переяславі турбується про те, аби основним підходом в освітньому процесі був студентоцентризм – партнерські стосунки викладача і студента, що базуються на принципах об’єктивності, професіоналізму, демократії, поваги та толерантності. З метою покращити ці стосунки, навчально-науковий центр забезпечення якості освіти університету створив анонімні анкети, які ми наполегливо просимо вас заповнити.

Навіщо це? Настав час відверто розповісти про те, якою є Ваша оцінка навчання та рівня викладання в рідному університеті. Оскільки, в зв’язку загальнодержавним карантином, в університеті вперше запроваджено дистанційне навчання, важливо визначити проблемні питання, що заважають сковородинівцям навчатись та працювати дистанційно.

На що це впливає? Саме ваша чесна і об’єктивна думка буде використана для розробки заходів, спрямованих на поліпшення якості освітнього процесу в умовах надзвичайних ситуацій.

А це взагалі працює? Ваші відверті відповіді здатні сприяти забезпеченню зворотнього зв’язку та неодмінно допоможуть визначити проблемні питання в наданні освітніх послуг університетом у дистанційному режимі.

Не гайте часу – анкети вже оприлюднено нижче:

Анкета здобувача вищої освіти

Анкета викладача

Висловлені Вами побажання й пропозиції будуть використані задля подальшого вдосконалення освітніх послуг, які надає наш університет.

Будьте певні, що Ваша думка обов’язково врахується та залишиться анонімною!

Прес-служба університету
Використання будь-яких матеріалів, розміщених на порталі, дозволяється за умови посилання на phdpu.edu.ua. При копіюванні матеріалів порталу для інтернет-видань обов’язковим є пряме та відкрите для пошукових систем гіперпосилання в першому абзаці на цитовану статтю або новину.
ОПУБЛІКОВАНО

ПРОФІЛІ ВИКЛАДАЧІВ

ОСТАННІ ПУБЛІКАЦІЇ

Хай вам повсякчас посміхається доля, дорогі іменинники другої половини липня
31.07.2021
«Найважча частина роботи – зважитися приступити до неї» – наважтеся прямо зараз і перегляньте нашу добірку вакансій
29.07.2021
Національний олімпійський комітет повідомив склад збірної України на Олімпійські ігри 2020. Хто з сковородинівців виступить у Токіо?
21.07.2021