«Клуб випускників університету» у четвер вітатиме в гостях зірок телеканалу СТБ

Університет Григорія Сковороди в Переяславі > Публікації > Анонси > «Клуб випускників університету» у четвер вітатиме в гостях зірок телеканалу СТБ

Успіх кожного закладу вищої освіти, крім багатьох інших факторів, завжди визначають його випускники – ті, які в різні роки, отримавши якісну освіту в стінах своєї альма-матер, розлетілись світами, створили свої кар’єри, збудували власні сім’ї. Ті, життя яких кардинально змінилось із часів їхнього, здавалось би, такого ще недалекого студентського життя. Більшості із вчорашніх випускників ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди» таки судилося стати успішними, і надзвичайно приємно, що більшість з них не забуває про рідний навчальний заклад, що, свого часу, простелив їм широку дорогу в фахове майбуття.

Саме з метою таких візитів, минулоріч, за ініціативи Відділу освітнього менеджменту та профорієнтаційної діяльності, Фінансово-гуманітарного факультету та Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів і молодих вчених університету було започатковано новий партнерський проект «Клуб випускників університету», що поставив собі за мету познайомити студентів та науково-педагогічну еліту університету і містян із цікавими випускниками нашого університету, що досягли високих професійних та особистих висот, і, нині, повертаються на гостину до рідної альма-матер аби поділитись своїм досвідом із сучасним покоління сковородинівців та продемонструвати своїм наставникам, що посіяне ними, у студентські душі, зерно проросло, і поширює добру професійну славу про свій навчальний заклад по всій Україні, на теренах всього світу.

Уже найближчого четверга, 27 лютого 2020 року, черговий привід для гордості відчує фінансово-гуманітарний факультет, адже на гостину до рідного вишу їде їхній випускник, що нині продовжує навчання в університеті – відомий український адвокат, телеведучий, постійний гість та адвокат телепроекту на каналі СТБ «Один за всіх», експерт-криміналіст проекту «Битва екстрасенсів» Сергій Костира.

Приємним сюрпризом для організаторів стало те, що Сергій їде на один – відвідати сковородинівський виш разом з ним погодився і відомий вітчизняний юрист та ведучий телепроекту «Один за всіх» Михайло Присяжнюк.

Поважні гості поспілкуються зі сковородинівцями на тему професійного зростання фахівців в Україні та поділяться роздумами щодо кар’єри в нашій державі, за Вашим бажанням привідкриють завісу деякпх таємниць закулісся відомого телепроекту, та неодмінно нададуть відповіді на численні запитання від гостей зустрічі.

Початок зустрічі анонсовано на 11:40 у конференц-залі імені Василя Сухомлинського. Чекаємо на Вас!

[mpc_quote preset=”mpc_preset_24″ layout=”style_2″ background_color=”#ffffff” author_font_preset=”mpc_preset_38″ author_font_color=”#003366″ author_font_size=”20″ author_font_transform=”none” author_font_align=”left” author=”Прес-служба університету” quote_font_preset=”mpc_preset_1″ quote_font_color=”#888888″ quote_font_size=”16″ quote_font_line_height=”1.2″ quote_font_align=”left” icon_type=”image” icon_image_size=”150×150″ icon_image=”15372″ icon_border_css=”border-radius:75px;” icon_padding_divider=”true” icon_padding_css=”padding-left:15px;” padding_divider=”true” padding_css=”padding-top:40px;padding-right:40px;padding-bottom:40px;padding-left:0px;” mpc_ribbon__preset=”mpc_preset_8″ mpc_ribbon__style=”corner” mpc_ribbon__alignment=”top-right” mpc_ribbon__corners_color=”#353535″ mpc_ribbon__font_color=”#ffffff” mpc_ribbon__font_size=”16″ mpc_ribbon__font_line_height=”1.7″ mpc_ribbon__font_transform=”uppercase” mpc_ribbon__font_align=”center” mpc_ribbon__text=”ОПУБЛІКОВАНО” mpc_ribbon__background_color=”#003366″]

[/mpc_quote]