«Клуб випускників університету» у четвер вітатиме в гостях зірок телеканалу СТБ • Університет Григорія Сковороди в Переяславі

«Клуб випускників університету» у четвер вітатиме в гостях зірок телеканалу СТБ

Університет Григорія Сковороди в Переяславі > Публікації > Анонси > «Клуб випускників університету» у четвер вітатиме в гостях зірок телеканалу СТБ

Успіх кожного закладу вищої освіти, крім багатьох інших факторів, завжди визначають його випускники – ті, які в різні роки, отримавши якісну освіту в стінах своєї альма-матер, розлетілись світами, створили свої кар’єри, збудували власні сім’ї. Ті, життя яких кардинально змінилось із часів їхнього, здавалось би, такого ще недалекого студентського життя. Більшості із вчорашніх випускників ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди» таки судилося стати успішними, і надзвичайно приємно, що більшість з них не забуває про рідний навчальний заклад, що, свого часу, простелив їм широку дорогу в фахове майбуття.

Саме з метою таких візитів, минулоріч, за ініціативи Відділу освітнього менеджменту та профорієнтаційної діяльності, Фінансово-гуманітарного факультету та Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів і молодих вчених університету було започатковано новий партнерський проект «Клуб випускників університету», що поставив собі за мету познайомити студентів та науково-педагогічну еліту університету і містян із цікавими випускниками нашого університету, що досягли високих професійних та особистих висот, і, нині, повертаються на гостину до рідної альма-матер аби поділитись своїм досвідом із сучасним покоління сковородинівців та продемонструвати своїм наставникам, що посіяне ними, у студентські душі, зерно проросло, і поширює добру професійну славу про свій навчальний заклад по всій Україні, на теренах всього світу.

Уже найближчого четверга, 27 лютого 2020 року, черговий привід для гордості відчує фінансово-гуманітарний факультет, адже на гостину до рідного вишу їде їхній випускник, що нині продовжує навчання в університеті – відомий український адвокат, телеведучий, постійний гість та адвокат телепроекту на каналі СТБ «Один за всіх», експерт-криміналіст проекту «Битва екстрасенсів» Сергій Костира.

Приємним сюрпризом для організаторів стало те, що Сергій їде на один – відвідати сковородинівський виш разом з ним погодився і відомий вітчизняний юрист та ведучий телепроекту «Один за всіх» Михайло Присяжнюк.

Поважні гості поспілкуються зі сковородинівцями на тему професійного зростання фахівців в Україні та поділяться роздумами щодо кар’єри в нашій державі, за Вашим бажанням привідкриють завісу деякпх таємниць закулісся відомого телепроекту, та неодмінно нададуть відповіді на численні запитання від гостей зустрічі.

Початок зустрічі анонсовано на 11:40 у конференц-залі імені Василя Сухомлинського. Чекаємо на Вас!

Прес-служба університету
Використання будь-яких матеріалів, розміщених на порталі, дозволяється за умови посилання на phdpu.edu.ua. При копіюванні матеріалів порталу для інтернет-видань обов’язковим є пряме та відкрите для пошукових систем гіперпосилання в першому абзаці на цитовану статтю або новину.
ОПУБЛІКОВАНО

ПРОФІЛІ ВИКЛАДАЧІВ

ОСТАННІ ПУБЛІКАЦІЇ

МОН розробило вимоги до міждисциплінарних освітніх (наукових) програм вищої освіти. У чому їх суть?
14.04.2021
Клуб випускників університету: завтра спілкуємося з радіоведучим Олександром Скрипченком
13.04.2021
У вівторок, 13 квітня 2021 року, відбудеться засідання ректорату