Якою є Ваша оцінка навчання та рівня викладання в університеті? • Університет Григорія Сковороди в Переяславі
Університет Григорія Сковороди в Переяславі > Публікації > Анонси > Якою є Ваша оцінка навчання та рівня викладання в університеті?

У ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди» досліджується питання якості надання освітянських послуг і для нас надзвичайно важлива Ваша думка, яка обов’язково залишиться анонімною!

Освітній процес, основним підходом якого є студентоцентризм, – це партнерські стосунки викладача і студента, що базуються на принципах об’єктивності, професіоналізму, демократії, поваги та толерантності.

А якою є Ваша оцінка навчання та рівня викладання в університеті?

Ваша чесна і об’єктивна оцінка буде використана для розробки заходів, спрямованих на вдосконалення якості освітнього процесу та розбудови університету нового типу.

На сайті університету вже розміщено анкету для опитування роботодавців та стейкхолдерів, анкету здобувача вищої освіти щодо якості надання освітніх послуг, анкету випускника та анкету «Викладач очима студента». Тож пропонуємо Вам пройти анонімне опитування та поділитися своїми думками щодо якості навчання і рівня викладання в університеті:

Процедура опитування здобувачів вищої освіти щодо якості надання освітніх послуг

Анкета здобувача вищої освіти щодо якості надання освітніх послуг

Анкета «Викладач очима студента»

Анкета випускника 2020-2021 н.р. щодо працевлаштування

Анкета для опитування роботодавців та стейкхолдерів

Анкета «Виявлення рівня обізнаності щодо принципів академічної доброчесності здобувачів вищої освіти»

Анкета «Виявлення рівня обізнаності щодо принципів академічної доброчесності науково-педагогічних працівників»

Анкета для здобувачів вищої освіти щодо організації освітнього процесу в умовах дистанційного навчання

Анкета для науково-педагогічних працівників щодо організації освітнього процесу в умовах дистанційного навчання

Нам важлива Ваша думка!

Прес-служба університету
Використання будь-яких матеріалів, розміщених на порталі, дозволяється за умови посилання на phdpu.edu.ua. При копіюванні матеріалів порталу для інтернет-видань обов’язковим є пряме та відкрите для пошукових систем гіперпосилання в першому абзаці на цитовану статтю або новину.
ОПУБЛІКОВАНО

ПРОФІЛІ ВИКЛАДАЧІВ

ОСТАННІ ПУБЛІКАЦІЇ

Хай вам повсякчас посміхається доля, дорогі іменинники другої половини липня
31.07.2021
«Найважча частина роботи – зважитися приступити до неї» – наважтеся прямо зараз і перегляньте нашу добірку вакансій
29.07.2021
Національний олімпійський комітет повідомив склад збірної України на Олімпійські ігри 2020. Хто з сковородинівців виступить у Токіо?
21.07.2021