Новий день – нові вакансії для педагогів: запрошують столичні заклади освіти • Університет Григорія Сковороди в Переяславі

Новий день – нові вакансії для педагогів: запрошують столичні заклади освіти

Університет Григорія Сковороди в Переяславі > Публікації > Працевлаштування > Новий день – нові вакансії для педагогів: запрошують столичні заклади освіти

Київське вище професійне училище будівництва і дизайну задля якісної організації роботи у 2020/2021 навчальному році потребує випускників нашого університету які могли б працювати викладачами:

Англійської мови;
Економіки;
Електротехнічних дисциплін;
Предмету «Захист Вітчизни»;
Предмету «Охорона праці»;
Математики;
Хімії;
Фізики;
Української мови та літератури;
Зарубіжної літератури;

Інформатики.

Відомо, що співбесіда відбудеться вже 10 березня 2020 року о 10:00 за адресою: м. Київ, вул. М. Шепелєва, 3, а розмір заробітної плати в училищі починається від 7000 гривень.

Усі довідки можна отримати за телефоном: + 38 (050) 928-02-72, + 38 (044) 497-33-46, 497-71-65

Бажаємо Вам успішного працевлаштування!

Прес-служба університету
Використання будь-яких матеріалів, розміщених на порталі, дозволяється за умови посилання на phdpu.edu.ua. При копіюванні матеріалів порталу для інтернет-видань обов’язковим є пряме та відкрите для пошукових систем гіперпосилання в першому абзаці на цитовану статтю або новину.
ОПУБЛІКОВАНО

ПРОФІЛІ ВИКЛАДАЧІВ

ОСТАННІ ПУБЛІКАЦІЇ

Посміхайтеся і розквітайте цієї весни – зі святом, наші любі! [ВІДЕО]
08.03.2021
Онлайн-зустріч з представниками Стамбульського фонду науки та культури. Про що говорили?
05.03.2021
Стартував онлайн-курс для сковородинівців із вивчення китайської мови
05.03.2021