Гордість університету: філолог-першокурсник, український плавець Владислав Бухов встановив світовий рекорд! • Університет Григорія Сковороди в Переяславі

Університет Григорія Сковороди в Переяславі > Публікації > Вітання > Гордість університету: філолог-першокурсник, український плавець Владислав Бухов встановив світовий рекорд!

Ми переповнені почуттям гордості, адже минулої суботи, 25 січня 2020 року, студент І курсу філологічного факультету ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди», український плавець Владислав Бухов, подолавши дистанцію у 50 метрів батерфляєм за 23,14 секунд, встановив новий юніорський світовий рекорд на турнірі «Euro Meet 2020» на Люксембурзі.

Хоч 17-річний сковородинівець і фінішував другим, програвши тільки своєму співвітчизнику Андрію Говорову, але цього вистачило для того, аби поліпшити результат американця Майкла Ендрю (23,22 с) і встановити новий світовий рекорд у юніорів. Більше ніж слова скаже відео:

Зазначимо, що тепер на цій дистанції світовий рекорд належить виключно українцям: дорослий (Андрій Говоров), і юніорський (Владислав Бухова). Відомо, що загалом на турнірі в Люксембурзі українці завоювали п’ять медалей.

Сердечно вітаємо нашого Владислава та його тренера Андрія Хлопцова та бажаємо їм подальших спортивних вершин успіху!

Прес-служба університету
Використання будь-яких матеріалів, розміщених на порталі, дозволяється за умови посилання на phdpu.edu.ua. При копіюванні матеріалів порталу для інтернет-видань обов’язковим є пряме та відкрите для пошукових систем гіперпосилання в першому абзаці на цитовану статтю або новину.
ОПУБЛІКОВАНО

ПРОФІЛІ ВИКЛАДАЧІВ

ОСТАННІ ПУБЛІКАЦІЇ

МОН розробило вимоги до міждисциплінарних освітніх (наукових) програм вищої освіти. У чому їх суть?
14.04.2021
Клуб випускників університету: завтра спілкуємося з радіоведучим Олександром Скрипченком
13.04.2021
У вівторок, 13 квітня 2021 року, відбудеться засідання ректорату