Наші люди всюди: випускниця вишу Марія Євтушенко завітала на «UA:Черкаси» та розповіла про досвід навчання у альма-матер та міжнародні програми студентського обміну • Університет Григорія Сковороди в Переяславі

Університет Григорія Сковороди в Переяславі > Публікації > Новини > Наші люди всюди: випускниця вишу Марія Євтушенко завітала на «UA:Черкаси» та розповіла про досвід навчання у альма-матер та міжнародні програми студентського обміну

Учора, 22 січня 2020 року, до ранкового ефіру телеканалу «UA: Черкаси» завітала випускниця філологічного факультету нашого університету, нині черкащанка Марія Козей (Євтушенко). Протягом розмови Марія розповідала про досвід навчання у ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди» та міжнародні програми студентського обміну.

Свого часу, Марія здобувала вищу освіту в нашій альма-матер, де їй запропонували, за програмами студентського обміну, поїхати закордон, зокрема до Німеччини та Чехії, де вона пізнала всі тонкощі студентства. Проте, з різних причин, вона таки вирішила повернутися на Батьківщину, позаяк час та особисте щастя тут для неї є набагато дорогоціннішими.

«Коли я закінчувала магістратуру у Переяславі у мене постало питання, чи хочу я далі навчатися, зокрема за кордоном? Якщо відверто, то якщо ти розумна людина з певним міжнародним досвідом та знанням мови то перед тобою відкрито дуже багато дверей. Як кажуть, «вік живи – вік учись», тому ти маєш постійно оновлювати свої знання, бо ти просто не виживеш на конкурентному ринку праці. Я подумала, що якщо маю диплом який мене абсолютно влаштовує – тоді навіщо ж витрачати зайвий час, навіть у Європі. Туди я і так можу поїхати відпочити, бо фактично кордони зараз відчинені, а додатково повчитися можна і вдома з чашкою кави» – вважає Марія.

Про відмінність навчання у Переяславі та в іноземних вишах, різницю між нашими та студентами інших країн Європи, відсутність комунікаційних бар’єрів з викладачами, подорожі та змогу удосконалення іноземних мов – дивіться тут:

Дякуємо, Маріє, за твою позицію та теплі спогади про свою альма-матер. Пишаємося, що ти вчилася у нас, і серед сотень доріг обрала лишитися на рідній землі і розвивати саме її. З тебе дійсно варто брати приклад у плані правильності позицій та освіти. Ми тішимося, що від твоїх студентських років і до сьогодні ти не перериваєш звязків з нами – чекатимемо тебе на гостину!

Прес-служба університету
Використання будь-яких матеріалів, розміщених на порталі, дозволяється за умови посилання на phdpu.edu.ua. При копіюванні матеріалів порталу для інтернет-видань обов’язковим є пряме та відкрите для пошукових систем гіперпосилання в першому абзаці на цитовану статтю або новину.
ОПУБЛІКОВАНО

ПРОФІЛІ ВИКЛАДАЧІВ

ОСТАННІ ПУБЛІКАЦІЇ

МОН розробило вимоги до міждисциплінарних освітніх (наукових) програм вищої освіти. У чому їх суть?
14.04.2021
Клуб випускників університету: завтра спілкуємося з радіоведучим Олександром Скрипченком
13.04.2021
У вівторок, 13 квітня 2021 року, відбудеться засідання ректорату