Не можеш знайти роботу своєї мрії? Свіжі вакансії уже чекають на тебе!

Університет Григорія Сковороди в Переяславі > Публікації > Працевлаштування > Не можеш знайти роботу своєї мрії? Свіжі вакансії уже чекають на тебе!

Певно, не менш ніж третину свого життя кожен з нас проводить на роботі. Тому особливо важливо, аби професійне життя було щасливим. Не забувайте, що знайти роботу не важко, якщо об’єктивно оцінити співвідношення власних бажань і здібностей! А ми значно спростимо для вас цей нелегкий і стресовий процес – пошук роботи. Ловіть одну з  перших у цьому році й водночас наймасштабніших, за кількістю різноманітних пропозицій, порцію вакансій, яка стане в нагоді переважній більшості спеціальностей і факультетів:

Сподіваємося, серед цієї низки вакансій Ви дійсно знайдете ту, яка трансформується для вас у улюблене робоче місце.

Успішного Вам працевлаштування!

Інформацію надано Відділом освітнього менеджменту
Використання будь-яких матеріалів, розміщених на порталі, дозволяється за умови посилання на phdpu.edu.ua. При копіюванні матеріалів порталу для інтернет-видань обов’язковим є пряме та відкрите для пошукових систем гіперпосилання в першому абзаці на цитовану статтю або новину.
ОПУБЛІКОВАНО

ОСТАННІ ПУБЛІКАЦІЇ

Зберігаючи пам'ять про Голокост
«Зберігаючи пам’ять про Голокост»: запрошуємо до участі в третьому всеукраїнському конкурсі від Меморіального центру Голокосту «Бабин Яр»