Платформа можливостей: у середу поговоримо про архітектуру українського економічного дива у контексті сценарію майбутнього • Університет Григорія Сковороди в Переяславі

Університет Григорія Сковороди в Переяславі > Публікації > Анонси > Платформа можливостей: у середу поговоримо про архітектуру українського економічного дива у контексті сценарію майбутнього

А чи чули Ви, коли небудь, про існування у нашій державі Асоціації сприяння глобалізації освіти та науки Spacetime? Якщо так, то Ви, напевно, знаєте, що її головною метою є сприяння глобалізації освіти та науки, інтелектуальному розвитку людини, розвитку академічної мобільності, розвитку міжнародного освітнього та наукового співробітництва, задоволення освітніх та наукових інтересів своїх членів.

Навіть якщо Ви не до кінця зрозуміли призначення цієї вагомої організації то точно мусите бути проінформовані про те, що вже найближчої середи, 20 листопада 2019 року о 11:00 у 102 аудиторії (корпус № 1) відбудеться зустріч з президентом Асоціації, доктором економічних наук, професором, експертом з освітніх систем країн Європейського Союзу Олександром Кендюховим.

У її ході Олександр Володимирович проведе для всіх охочих сковородинівців відкриту лекцію на тему:  «Архітектура українського економічного дива: сценарій майбутнього».

Зазначимо, що подія відбудеться в рамках заснованого, нещодавно, в університеті формату «Платформа можливостей», що ставить на меті познайомити студентів та викладачів університету з успішними роботодавцями, лідерами ринку, впливовими громадськими організаціями та інціативами, представниками неформальної освіти, молодіжними лідерами.

Відтак, до організації долучаться Відділ освітнього менеджменту та профорієнтаційної діяльності, Наукове товариство студентів, аспірантів, докторантів і молодих вчених та Фінансово-гуманітарний факультет університету.

Запрошуємо всіх, кого цікавить економічна ситуація в Україні, хто готовий докласти зусиль щодо її покращення та розвитку нашої держави, а також всіх, кому не байдуже майбутнє рідної землі.

Прес-служба університету
Використання будь-яких матеріалів, розміщених на порталі, дозволяється за умови посилання на phdpu.edu.ua. При копіюванні матеріалів порталу для інтернет-видань обов’язковим є пряме та відкрите для пошукових систем гіперпосилання в першому абзаці на цитовану статтю або новину.
ОПУБЛІКОВАНО

ПРОФІЛІ ВИКЛАДАЧІВ

ОСТАННІ ПУБЛІКАЦІЇ

МОН розробило вимоги до міждисциплінарних освітніх (наукових) програм вищої освіти. У чому їх суть?
14.04.2021
Клуб випускників університету: завтра спілкуємося з радіоведучим Олександром Скрипченком
13.04.2021
У вівторок, 13 квітня 2021 року, відбудеться засідання ректорату