Сучасна приватна школа «Успіх» шукає вчителя математики • Університет Григорія Сковороди в Переяславі

Сучасна приватна школа «Успіх» шукає вчителя математики

Університет Григорія Сковороди в Переяславі > Публікації > Працевлаштування > Сучасна приватна школа «Успіх» шукає вчителя математики

Приватна школа англійської мови «Успіх» знаходиться в центрі міста Березань. Працює вже 4 роки. На даний момент пропонує вивчення англійської, німецької та іспанської мов для дітей та дорослих, підготовку до ЗНО, розвиваючі заняття та підготовку до школи малюків. Заняття індивідуальні, програма розробляється для кожного.

У школу потрібен вчитель математики. Розглядається кандидатура студента від 2 курсу.

Неповна зайнятість ( 2 робочі дні в тиждень ), можливе офіційне працевлаштування.

Школа забезпечує оплати дороги в одну сторону. Сучасні та комфортабельні умови праці – одна із головних переваг приватної школи «Успіх».

Контактні телефони: + 38 (067) 986 29 24 – Інна Миколаївна Тимченко. Facebook

Instagram: @lucky_english_school_

Якщо Ви зрозуміли, що ця вакансія підходить вам, то не вагайтесь та робіть перші кроки назустріч своїй мрії!

Прес-служба університету
Використання будь-яких матеріалів, розміщених на порталі, дозволяється за умови посилання на phdpu.edu.ua. При копіюванні матеріалів порталу для інтернет-видань обов’язковим є пряме та відкрите для пошукових систем гіперпосилання в першому абзаці на цитовану статтю або новину.
ОПУБЛІКОВАНО

ОСТАННІ ПУБЛІКАЦІЇ

Засідання стипендіальної комісії: стало відомо, хто буде отримувати стипендію у ІІ семестрі 2020-2021 н.р.
16.01.2021
Випускниця університету стала лауреаткою премії Music Muves Europe Talent Awards 2021
16.01.2021
Цікавлять молодіжні цілі ЄС, європейсько-українські відносини і можливості стажування в Європі? Долучайся до онлайн-сесій «Молодь і Європа»!