Нові вакансії уже чекають на Вас!

Робота у дитячому садочку завжди приносить колосальне задоволення найперше від часопроведення з дітьми. Така робота є творчою і вимагає постійного саморозвитку. Це щоденний заряд енергією і оптимізмом, особливо, коли ви бачите нові перемоги та здобутки дітей, з якими проводите більшу частину свого часу.

Колектив ДНЗ «Теремок» запрошує у свою дружню команду вихователя (1 ставка), інструктора з фізичної культури (0,75 ставки), старшу медичну сестру (1 ставка).

Обов’язковою вимогою є відповідальне ставлення до роботи.

Контактний телефон: + 38 (045 95) 7-11-76, + 38 (050) 931-66-26. Пошта: bordnzteremok@ukr.net. Facebook

Поспішайте, аби пощастило саме Вам!

Прес-служба університету
Використання будь-яких матеріалів, розміщених на порталі, дозволяється за умови посилання на phdpu.edu.ua. При копіюванні матеріалів порталу для інтернет-видань обов’язковим є пряме та відкрите для пошукових систем гіперпосилання в першому абзаці на цитовану статтю або новину.
ОПУБЛІКОВАНО

ОСТАННІ ПУБЛІКАЦІЇ

Стало відомо, коли відбудуться настановчі збори аспірантів та докторантів І року навчання
29.09.2020