Відкрита зустріч із Alyona Alyona зустрінеться зі сковородинівцями вже наступної п’ятниці • Університет Григорія Сковороди в Переяславі

Університет Григорія Сковороди в Переяславі > Публікації > Анонси > Відкрита зустріч із Alyona Alyona зустрінеться зі сковородинівцями вже наступної п’ятниці

11 жовтня 2019 року запрошуємо усю університетську родину, містян та усіх охочих на зустріч з Alyona Alyona – випускницею університету, хіп-хоп виконавицею, сенсацією українського репу, володаркою численних нагород.

Буквально рік тому вона була вихователем та завідувачем дитячого садка в селищі Дернівка, що неподалік від Києва, а нині це найпопулярніша вітчизняна хіп-хоперка, яка з легкістю збирає концертні зали та фестивальні майданчики.

У житті Alyona Alyona – Альона Савраненко. У різних дитсадках Альона пропрацювала чотири роки, у неї дві вищі освіти – вчилася на психолога (в нашій альма-матер), а потім на вихователя.

Реперські тексти Савраненко пише вже 15 років, і тільки зараз, після умовлянь друзів, відкрилася публіці. З ними ж придумала і сценічний псевдонім.

Музичної освіти у Олени немає, співати і читати реп вчилася сама.

Хочеш поспілкуватися із зіркою шоу-бізнесу? Маєш питання до Альони? Тоді Альона та організатори зустрічі чекають саме на Тебе!

Початок вже найближчої п’ятниці о 10:30 у конференц-залі імені Василя Сухомлинського.

СГВ
Прес-служба соціально-гуманітарного відділу
Використання будь-яких матеріалів, розміщених на порталі, дозволяється за умови посилання на phdpu.edu.ua. При копіюванні матеріалів порталу для інтернет-видань обов’язковим є пряме та відкрите для пошукових систем гіперпосилання в першому абзаці на цитовану статтю або новину.
ОПУБЛІКОВАНО

ПРОФІЛІ ВИКЛАДАЧІВ

ОСТАННІ ПУБЛІКАЦІЇ

МОН розробило вимоги до міждисциплінарних освітніх (наукових) програм вищої освіти. У чому їх суть?
14.04.2021
Клуб випускників університету: завтра спілкуємося з радіоведучим Олександром Скрипченком
13.04.2021
У вівторок, 13 квітня 2021 року, відбудеться засідання ректорату