Університет Григорія Сковороди в Переяславі > Публікації > Працевлаштування > Робота для сковородинівців з високою заробітною платою та сучасним місцем роботи!

Школа англійської мови «Успіх» знаходиться в центрі міста Березань. Працює вже 4 роки. На даний момент пропонує вивчення англійської, німецької та іспанської мов для дітей та дорослих, підготовку до ЗНО, розвиваючі заняття та підготовку до школи малюків. Заняття індивідуальні, програма розробляється для кожного.

Терміново на постійній основі в приватну школу потрібен:

• вчитель англійської мови;
  • вчитель української мови;
  • спеціаліст дошкільної освіти.

Висока заробітна плата, комфортабельне та сучасне місце роботи забезпечені!

Розглянемо кандидатуру студента від 2 курсу. Дорогу оплачуємо або забезпечуємо житлом. Можливе офіційне працевлаштування.

Контактний телефон: + 38 (067) 9862924 – керівник школи Інна Миколаївна Тимченко

E-mail: lucky-english-school@ukr.net; Facebook; Instagram

Успішного працевлаштування!

Інформацію надано Відділом освітнього менеджменту та профорієнтаційної діяльності

ОСТАННІ ПУБЛІКАЦІЇ

Університет Григорія Сковороди в Переяславі вітає з днем міста!
19.09.2020
У понеділок, 21 вересня 2020 року, відбудеться чергове засідання ректорату
18.09.2020
Не міліють пам’яті джерела: до 85-річчя з дня народження педагога, краєзнавця, журналіста Петра Михайловича Коцура