Сьогодні свій День народження святкує Сергій Анатолійович Закопайло

Університет Григорія Сковороди в Переяславі > Публікації > Вітання > Сьогодні свій День народження святкує Сергій Анатолійович Закопайло

Педагогічний та студентський колективи ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди» щиро вітають з Днем народження кандидата педагогічних наук, доцента, відповідального секретаря приймальної комісії, голову профспілкового комітету  Сергія Анатолійовича Закопайла.

Шановний Сергію Анатолійовичу!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Вашого Дня народження! Зичимо Вам міцного здоров’я, особистого щастя, злагоди та оптимізму, родинного затишку і сімейного добробуту та достатку. Нехай Вас завжди супроводжує удача, постійно зігріває тепло людської вдячності, а будні і свята наповнюються радістю, світлом та любов’ю рідних та близьких людей.
Нехай завжди Вас оточує удача, здійснюються мрії й плани!

З повагою професорсько-викладацький та
студентський колективи університету