Стали відомими списки стипендіатів ІІ семестру 2018-2019 н.р.

Університет Григорія Сковороди в Переяславі > Публікації > Новини > Стали відомими списки стипендіатів ІІ семестру 2018-2019 н.р.

Шановне студентство! Ну і от і настала та довгоочікувана та радісна, для більшості з Вас, мить, коли ми можемо опублікувати для Вас стипендіальні списки Ваших факультетів. Ну, і чому ви досі тут? Нумо швиденько перевіряти, чи отримуватимете Ви та Ваші одногрупники і друзі стипендію у другому семестрі поточного 2018-2019 навчального року та вітати один одного:

А для самих терплячих, хто дочитав цю новину до кінця, повідомляємо, що нарахування першої в цьому році стипендії відбудеться протягом дня вже у найближчий понеділок, 21 січня 2019 року.

Зичимо, аби стипендія приносила Вам лише радість та користь. Гарних канікул, але не забувайте, що 18 лютого університет знову гостинно запрошує всіх Вас на навчання. Без Вас не почнемо!

Прес-служба університету