Вітаємо зі Старим Новим роком!

Старий Новий рік – це день, коли потрібно проводити старі думки, старий настрій і відкрити своє серце для нового, для чогось прийдешнього і майбутнього! Це казковий день, коли хочеться вірити в чудо і відчувати себе дітьми. Саме це свято дає нам можливість ще раз під ялинкою загадати своє заповітне бажання, порадувати рідних і близьких подарунками.

Залишмо сумне і погане за плечима, і продовжуймо свій шлях з любов’ю і відмінним настроєм! Бажаємо, щоб життям керував щасливий календар, щоб кожен день був сповнений казкою, щоб серце радували приємні зустрічі і чудові свята. Нехай ще раз спалахнуть вогні на ялинці, у кожному серці спалахне вогник надії на світле майбутнє і виконання самої бажаної мрії.

Нехай настрій буде святковим, сонячним навіть у холодну січневу пору і  здійсняться всі бажання, задумані в ці чарівні дні. Нехай новорічна казка буде маленьким вогником у Вашій душі до наступного Різдва, і на весь рік нехай будуть з Вами добро і радість. Зі Старим Новим роком!

Прес-служба університету