Університет Григорія Сковороди в Переяславі > Публікації > Вітання > Команда факультету фізичного виховання вдруге поспіль стала переможцем Всеукраїнського турніру «Передноворічний» з футзалу

22-23 грудня 2018 року у місті Кременці Тернопільської області відбувся традиційний «Передноворічний» турнір з футзалу. Учасником цих змагань вдруге поспіль була команда факультету фізичного виховання Переяслав-Хмельницького ДПУ ім. Григорія Сковороди. В минулому році наші гравці святкували перемогу, тому цього разу теж прагнули повторити досягнення.

Після запеклої боротьби в групі команда з Переяслав-Хмельницького, у фінальній грі, зустрілася з футзалістами Кременецької обласної гуманітарно-педагогічної академії ім. Т.Г. Шевченка. З рахунком 4:2 перемогу святкували наші гравці.

Таким чином, команда  факультету фізичного виховання Переяслав-Хмельницького державного педагогічного університету імені Григорія Сковороди стала дворазовим володарем кубку (2017, 2018 рр.).

Вітаємо педагогічний колектив факультету фізичного виховання та студентів з чудовим результатом.

Так тримати!

Прес-служба факультету фізичного виховання