ХХІІ кубок біологів з футзалу

19 грудня 2018 року за підтримки Саулко- Айболит ХХІІ-кубок біологів відкрита першість університету та міста з футзалу! Запрошуються учасники: команда «ВИПУСКНИКИ-БІОСТАР» м. Бориспіль-Черкаси, ФК м. Яготин, 2 команди факультету фізичного виховання. Початок змагань о 10:00. Відділ з питань фізичної культури та спорту м. Переяслав-хмельницький,Факультет фізичного виховання

На Миколая університет підіб’є підсумки своєї діяльності у 2018 році

19 грудня 2018 року о 11:00 у приміщенні актового залу ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди» відбудеться конференція трудового колективу нашого навчального закладу. До порядку денного включено звіт ректора університету, академіка Віктора Коцура про виконання умов контракту за 2018 рік, а також звіт голови профспілкового комітету університету Сергія Закопайла про виконання «Колективного договору»