Сковородинівці демонстрували свої таланти на творчому конкурсі «Талант Chаllаnge»

Всім давно відомо, що жовто-багряне вбрання дерев та сонячна погода у жовтні віщує грандіозну подію в Переяслав-Хмельницькому університеті імені Григорія Сковороди – конкурс талантів «Талант Chаllаnge». «Талант Chаllаnge» – це свято, де можна насолодитися яскравим та запальним дійством. Метою заходу є огляд та підтримка нових талантів, активізація художньої самодіяльності й залучення до неї нових учасників.

Читати повністю

Університет нагороджено золотою медаллю на виставці «Інноватика в сучасній освіті – 2018»

25-27 жовтня в Київському Палаці дітей та юнацтва відбулася Х Міжнародна виставка «Інноватика в сучасній освіті» спільно з Міжнародною виставкою «World Edu-2018». Міжнародний форум «Інноватика в сучасній освіті» – найбільш представницький і професійний захід в освітньому просторі нашої країни, що спрямований на презентацію, обмін досвідом, узагальнення та поширення інноваційних досягнень, набутих у практичній діяльності навчальних

У понеділок, 5 листопада 2018 року відбудеться чергове засідання ректорату

У понеділок, 5 листопада 2018 року, о 10:00 в кабінеті № 106 відбудеться чергове засідання ректорату. Ознайомитись із порядком денним можна у документі, прикріпленому нижче. Порядок денний 5.11.2018 р.